Blog

Silcare sequent white eco 12g

SILCARE

ID4353
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Snehovo biely akryl určený na bielu špičku pri francúzskej manikúre. Veľmi dobre kryje a môžete ho použiť aj na vytváranie 3D ozdôb. Je vhodný aj na modelovanie... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Snehovo biely akryl určený na bielu špičku pri francúzskej manikúre. Veľmi dobre kryje a môžete ho použiť aj na vytváranie 3D ozdôb. Je vhodný aj na modelovanie na tipy alebo šablóny. V tomto balení je len prášok. Aby ste s ním mohli pracovať je nevyhnutné spracovať ho s liquidom. Ideálny je liquid s fialovým nádychom, ktorý zabraňuje zožltnutiu akrylu. Štetec namočte do liquidu a následne do prášku. S vytvorenou guličkou môžete pracovať podľa potreby. Roztláčajte ju štetcom dostatočne rýchlo, aby vám hmota nezatvrdla. Tvrdne totiž voľne na vzduchu, nedáva sa do UV lampy.
farba biela
výška 3 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm

Akrylový púder bielej farby na francúzsku manikúru a iné rôzne zdobenie. Prášok miešame vždy spolu s liquidom, vďaka čomu sa nám vytvorí modelovacia hmota, ktorú následne aplikuje na necht. Počas modelovania pracujeme rýchlejšie, lebo akryl pomaly schne a tvrdne. Hotové nechty sú veľmi pevné a tvrdé. Aby boli krásne lesklé, použijeme číry lak alebo UV lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021