Návody a inšpirácie

Návody a inšpirácie

Háčkovaný top na leto

Háčkovaný top ako hlavná súčasť vašich letných outfitov? Hovoríme áno! Uháčkujte si tento jedinečný kúsok a zažiarte na dovolenke, festivale či na prechádzke mestom.

Čítaj viac

Ako sa starať o macrame dekorácie

Do výroby macrame dekorácii investujeme nielen peniaze, ale aj svoj čas. Ak chceme, aby výrobky vyzerali dlhodobo ako nové, je dôležité správne sa o nich postarať. Ako na to?

Čítaj viac

Macrame návody pre začiatočníkov

Láka vás macrame technika a chcete skúsiť svoj prvý projekt? Ste na správnom mieste. Tieto tri macrame návody zvládne každý. Naučíme vás, ako si vyrobiť macrame list, kvetináč aj záložku do knihy.

Čítaj viac

Macrame záves na kvetináč

Zútulnite si svoje kvetinové kráľovstvo. Originálny závesný kvetináč si viete vyrobiť macrame technikou. Postačia bavlnené špagáty, drevené doplnky a radosť z tvorby je na svete. Inšpirujme sa navzájom.

Čítaj viac

Brošňa macrame technikou

Chcete potešiť milovanú osobu? Skúste to tvorivou cestou! Handmade brošňa spraví zo všedného odevu originálny kúsok. Okrem toho ju môžete venovať ako darček celoročne pri rôznych príležitostiach.

Čítaj viac

Viac ako 100 ľudí zo Slovenska a Česka sa spojilo pre dobrú vec

V sobotu 8. júna sme v Noezon oslávili Svetový deň pletenia naozaj veľkolepo. Tretí ročník charitatívnej akcie priniesol veľký kus dobra.

Čítaj viac

Háčkovaný Rakeťák pre deti

Háčkovaný kamarát, ktorý odštartuje nové dobrodružstvo. Rakeťák je pripravený zdolať všetky výzvy. Uháčkujte hračku, ktorá si získa každé detské srdiečko.

Čítaj viac

Puffy deka krížikový vzor

Pletenie bez ihlíc, ktoré zvládne každý. V dnešnom návode vás naučíme, ako si vytvoriť puffy deku v krížikovom vzore. Skúste túto rýchlu a jednoduchú techniku.

Čítaj viac

Háčkovaný top granny square

Začnite letné dobrodružstvo s novým handmade kúskom. Háčkovaný top s granny square vzorom prinesie do vášho šatníka slnko a dobrú náladu.

Čítaj viac

Tvoríme letné háčkované kabelky

Tam, kde sa spojí tričkovina, háčik a tvorivé ruky, vznikajú jedinečné doplnky. Chcete zaujať v dave? Tieto kabelky to urobia za vás! Posledné Teleráno pred letnou pauzou bolo farebné a trendy.

Čítaj viac

Maľujeme s deťmi

Odštartujte tvorivosť jedným ťahom štetca. Maľovanie ponúka priestor bez hraníc, kde sa môžu naplno realizovať práve tí najmenší. Hodnotný čas na sebarozvoj je tá najlepšia investícia, ktorú im môžete dať.

Čítaj viac

Háčkovaná kabelka z tričkoviny

Kabelky z tričkoviny sú aktuálnym trendom medzi handmade tvorcami. Stojíte pred šatníkom a neviete, čo na seba? Vyberajte jednoduchosť, zvyšok vyrieši tento háčkovaný doplnok!

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024