Návody a inšpirácie

Pletenie a háčkovanie

Ako sa starať o macrame dekorácie

Do výroby macrame dekorácii investujeme nielen peniaze, ale aj svoj čas. Ak chceme, aby výrobky vyzerali dlhodobo ako nové, je dôležité správne sa o nich postarať. Ako na to?

Čítaj viac

Macrame návody pre začiatočníkov

Láka vás macrame technika a chcete skúsiť svoj prvý projekt? Ste na správnom mieste. Tieto tri macrame návody zvládne každý. Naučíme vás, ako si vyrobiť macrame list, kvetináč aj záložku do knihy.

Čítaj viac

Macrame záves na kvetináč

Zútulnite si svoje kvetinové kráľovstvo. Originálny závesný kvetináč si viete vyrobiť macrame technikou. Postačia bavlnené špagáty, drevené doplnky a radosť z tvorby je na svete. Inšpirujme sa navzájom.

Čítaj viac

Brošňa macrame technikou

Chcete potešiť milovanú osobu? Skúste to tvorivou cestou! Handmade brošňa spraví zo všedného odevu originálny kúsok. Okrem toho ju môžete venovať ako darček celoročne pri rôznych príležitostiach.

Čítaj viac

Maľujeme s deťmi

Odštartujte tvorivosť jedným ťahom štetca. Maľovanie ponúka priestor bez hraníc, kde sa môžu naplno realizovať práve tí najmenší. Hodnotný čas na sebarozvoj je tá najlepšia investícia, ktorú im môžete dať.

Čítaj viac

Háčkovaná kabelka z tričkoviny

Kabelky z tričkoviny sú aktuálnym trendom medzi handmade tvorcami. Stojíte pred šatníkom a neviete, čo na seba? Vyberajte jednoduchosť, zvyšok vyrieši tento háčkovaný doplnok!

Čítaj viac

Háčkovaný hrdina mieri na detské oddelenia, pomôže prekonať náročné obdobie

Celonárodná výzva, ktorá spríjemní hospitalizáciu na detských oddeleniach. 8. júna 2024 štartuje unikátna iniciatíva, ktorá zásobí háčkovanými hračkami slovenské a české nemocnice. Rakeťák premení nemocničné izby na miesto plné bezpečia a priateľstva.

Čítaj viac

Dekoračný vankúš kvet

Niekedy nám k dokonalosti chýba len jeden detail. Háčkovaný vankúš v kvetinovom tvare si svoje miesto nájde v detskej izbe, spálni aj obývačke. Vytvorte si ho spolu s nami.

Čítaj viac

Háčkovaný klobúčik pre deti

Blížiace sa letné dni si žiadajú maximálny komfort v odievaní. Najmä ak ide o deti. Háčkovaný klobúk patrí k povinnej dovolenkovej výbave. Vytvorte si jeden vzdušný model spolu s nami.

Čítaj viac

Kytica z vlny. Darček na Deň matiek nielen pre vášnivú pletárku

Šperky a bonboniéry sú klasikou, ktorá nikdy nesklame. Ak však hľadáte skutočne špeciálny darček pre mamu k blížiacemu sa sviatku, ponorte sa do nasledujúcej inšpirácie. Vytvoríme si originálnu kyticu z vlny, ktorú previažeme veľkou dávkou lásky.

Čítaj viac

Macrame víla

Macrame technika otvára nekonečné možnosti tvorby. Jednoduchým uzlíkovaním si dokážete vytvoriť dekorácie, ktoré skrášlia interiér počas celého roka. Dnes si vytvoríme kúzelnú macrame vílu.

Čítaj viac

Macrame obláčik

Túžite po roztomilej dekorácii do detskej izby? Pripravte si macrame obláčik. Uzlíkovú techniku si zamilujete vy aj vaše deti. Zapojte ich do tejto kreatívy.

Čítaj viac
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024