Návody a inšpirácie

Noezon v Teleráne

Tvoríme letné háčkované kabelky

Tam, kde sa spojí tričkovina, háčik a tvorivé ruky, vznikajú jedinečné doplnky. Chcete zaujať v dave? Tieto kabelky to urobia za vás! Posledné Teleráno pred letnou pauzou bolo farebné a trendy.

Čítaj viac

Macrame technika očami detí

Podporí vnímavosť, tvorivého ducha a zabezpečí zábavu na celé popoludnie. Macrame technika nie je len pre dospelákov. Májové Teleráno sme zaplnili špagátmi a hravými šablónami.

Čítaj viac

Háčkujeme z prémiovej tričkoviny

Háčkovanie rozhodne nepatrí na poličku starodávnych techník. V súčasnosti je veľmi trendy a oslovuje všetky vekové kategórie. Vyskúšajte inšpiráciu z Natana tričkoviny, ktorú sme priniesli v aprílovom Teleráne.

Čítaj viac

Macrame na obraze

Umelecké dielo na plátne nemusíte tvoriť len pomocou farieb. Ak máte radi jednoduché a zároveň efektné doplnky, inšpirujte sa našimi aprílovými vstupmi v Teleráne.

Čítaj viac

Vyšívaný obraz dutou ihlou

Skrášli obývačku, detskú izbu, dokonca aj vašu obľúbenú džínsovú bundu. Dutá ihla osloví nielen skúsených tvorcov, ale aj začiatočníkov. Štúdio Telerána sme zaplnili vyšívacou technikou, ktorá sa postará o zábavu aj pohodu.

Čítaj viac

Veľkonočné dekorácie pre váš domov

S príchodom jari začína kvitnúť aj nová inšpirácia. Rozžiarte svoj domov a pripravte si spolu s nami veľkonočné dekorácie za pár minút. V Teleráne sme to zvládli bez ihlíc a háčika.

Čítaj viac

Rozvíjame jemnú motoriku vyšívaním

Vyšívanie pre predškolákov je síce poriadna výzva, no zato obohacujúca a upokojujúca zároveň. Táto handmade technika otvára ďalší stupeň poznania a tvorivosti. Motivujte deti hravou formou a vyšite si spolu s nimi drevené šablóny vo veselých dizajnoch.

Čítaj viac

Detské papučky háčikom

Háčkované papučky pre neposedných drobcov? Noezon vie, ako na to! Začiatok februára v Teleráne bol plný roztomilých dizajnov a certifikovaných materiálov.

Čítaj viac

Vyšívame s transfer fóliou

Originálna výšivka, ktorá ozdobí vaše tričko, čelenku či čiapku. Ako si oživiť šatník, aj keď ste handmade začiatočník? Ďalšiu Teleráno výzvu sme zvládli pomocou transfer fólie. Odštartujte tvorivosť spolu s nami!

Čítaj viac

Handmade kabelka na ples

Plesová sezóna otvára priestor pre všetky kreatívne duše. Ak chcete zažiariť a vytvoriť si jedinečný doplnok, vyskúšajte tvorenie s kanavou. Táto nenápadná plastová šablóna v spojení s vyšívaním dokáže divy. Vyskúšali sme aj v Teleráne!

Čítaj viac

Prirodzená manikúra plná lesku a výživných látok

Dokonale upravené nechty sú vizitkou, ktorá nás reprezentuje na dennej báze. Ako sa postarať o ich prirodzenú krásu a výživu? Odpoveď prinieslo decembrové vysielanie Telerána.

Čítaj viac

Tvoríme na Vianoce s celou rodinou

Začiatok decembra hlási nádielku vianočnej nálady aj tvorivej inšpirácie. Do štúdia Telerána sme priniesli handmade dekorácie, ktoré odštartujú kreativitu celej rodiny.

Čítaj viac
  • 1 1 / 3
  • 2
  • 3
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024