Blog

Silcare akryl sequent clear eco 36g

SILCARE

ID4352
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Číry akryl na predlžovanie aj spevnenie nechtov. Tento prášok je nutné miešať s tekutinou, ktorá sa volá liquid. Robíme tak priamo na štetci, ktorý najprv... Celý popis
Bežná cena 9.99 €
Ušetríte 10% 1.00 €
Naša cena 8.99 €
Zľava platí do 07.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry akryl na predlžovanie aj spevnenie nechtov. Tento prášok je nutné miešať s tekutinou, ktorá sa volá liquid. Robíme tak priamo na štetci, ktorý najprv namočíme do liquidu, a tak do akrylu. Na špičke sa vytvorí guľôčka hmoty, s ktorou musíme rýchlo pracovať. Otrieme ju na necht a štetcom roztláčame do požadovaného tvaru. Tento akryl je vhodný na tipy aj na šablóny. Môžeme ním zalievať ozdoby, dopĺňať alebo modelovať C-oblúk. Tým, že schne na vzduchu, nepotrebujeme na tieto nechty UV lampu. Rýchlosť tvrdnutia závisí od typu a množstva liquidu.
farba priesvitná
výška 3.5 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm

Akryl určený na spevnenie a predĺženie nechtov. Predlžovať ich môžeme na umelom tipe aj na papierovej šablóne. Po vytvrdnutí je transparentný, a preto je vhodný na modelovanie a predlžovanie. Ako prvé prírodný necht upravíme a zmatníme pilníkom. Nanesieme nail prep a primer na platničku a necháme vstrebať. Potom pokračujeme v modelovaní nechta. Hotovú kamufláž upravíme do dokonalosti pilníkom a čírym lakom alebo UV leskom nechtom prinavrátime lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022