Blog

Silcare sequent pink lux 24g

SILCARE

ID4347
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Číry ružový akryl vhodný na tipy, aj na šablónu. Najprv však zatlačte kožtičku, prebrúste necht, odmastite a naneste primer. Aby ste s ním mohli pracovať... Celý popis
Naša cena 7.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry ružový akryl vhodný na tipy, aj na šablónu. Najprv však zatlačte kožtičku, prebrúste necht, odmastite a naneste primer. Aby ste s ním mohli pracovať je nutné použiť aj vhodný liquid. Akryl zmiešaný s liquidom pre začiatočníkov tvrdne o niečo pomalšie a s liquidom pre profesionálov, rýchlejšie. Nepotrebujete UV lampu, lebo táto zmes tvrdne na vzduchu. Preto je dobré miešať si to priamo na štetci takým spôsobom, že namočíte štetec do liquidu, a potom do akrylu a modelujete.
farba ružová
výška 4 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm

Jemne ružový a zároveň číry akrylový prášok na nechty. Aby sme mohli vytvoriť akrylové nechty, tak okrem prášku budeme potrebovať liquid a štetec. Ten namočíme do liquidu a následne do prášku. Na špičke štetca sa vytvorí akrylová hmota, s ktorou vymodelujeme necht. Nechty modelujeme rýchlo, pretože akryl postupne pri práci tvrdne. Hotové nechty upravíme pilníkom a prelakujeme UV leskom alebo čírym lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022