Blog

Silcare sequent pink lux 24g


ID4347
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 50 kusov
Číry ružový akryl vhodný na tipy, aj na šablónu. Najprv však zatlačte kožtičku, prebrúste necht, odmastite a naneste primer. Aby ste s ním mohli pracovať... Celý popis
Bežná cena 7.99 €
Ušetríte 38% 3.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 03.03.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry ružový akryl vhodný na tipy, aj na šablónu. Najprv však zatlačte kožtičku, prebrúste necht, odmastite a naneste primer. Aby ste s ním mohli pracovať je nutné použiť aj vhodný liquid. Akryl zmiešaný s liquidom pre začiatočníkov tvrdne o niečo pomalšie a s liquidom pre profesionálov, rýchlejšie. Nepotrebujete UV lampu, lebo táto zmes tvrdne na vzduchu. Preto je dobré miešať si to priamo na štetci takým spôsobom, že namočíte štetec do liquidu, a potom do akrylu a modelujete.
farba ružová
výška 4 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm
štítok Výpredaj

Jemne ružový a zároveň číry akrylový prášok na nechty. Aby sme mohli vytvoriť akrylové nechty, tak okrem prášku budeme potrebovať liquid a štetec. Ten namočíme do liquidu a následne do prášku. Na špičke štetca sa vytvorí akrylová hmota, s ktorou vymodelujeme necht. Nechty modelujeme rýchlo, pretože akryl postupne pri práci tvrdne. Hotové nechty upravíme pilníkom a prelakujeme UV leskom alebo čírym lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024