Návody a inšpirácie

Silcare sequent clear lux 24g


ID4341
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Kvalitný priehľadný prášok určený na predlžovanie ale aj spevnenie nechtov a na zalievanie ozdôb. Ideálny pre profesionálov, ale aj začiatočníkov. Aby... Celý popis
Bežná cena 7.99 €
Ušetríte 38% 3.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 22.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný priehľadný prášok určený na predlžovanie ale aj spevnenie nechtov a na zalievanie ozdôb. Ideálny pre profesionálov, ale aj začiatočníkov. Aby ste s ním mohli pracovať, potrebujete k nemu vhodný štetec a liquid. Vďaka liquidu sa z prášku stane hmota, s ktorou môžete pracovať. Namočte teda štetec do liquidu a následne do akrylu. Vzniknutou guličkou tvarujete a predlžujete necht. Aby akryl držal čo najdlhšie, je nutné nechty vopred pripraviť. Zatlačte kožtičku, brúsnym blokom zľahka prebrúste celý povrch a odmastite nail prepom. Tak naneste primer, ktorý slúži na lepšiu priľnavosť. Po tejto príprave nanášame akryl. Pracujeme rýchlo, pretože hmota tvrdne na vzduchu.
farba priesvitná
výška 4 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm
štítok Výpredaj

Číry akryl transparentnej farby ideálny pre profesionálov aj začiatočníkov. Používame ho na modelovanie, dopĺňanie a predlžovanie nechtov ako aj na zalievanie rôznych ozdôb. Prášok zmiešame spolu s liquidom pomocou štetca, ktorý je na to určený. Vzniknutú hmotu aplikuje na vopred pripravený a predĺžený necht. Vymodelujeme správny tvar a dĺžku a počkáme, kým akryl vytvrdne. Pilníkom odstránime nerovnosti a nanesieme číry lak alebo UV lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024