Návody a inšpirácie

Silcare akryl sequent clear eco 12g


ID4351
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Akrylový prášok, krtorý je po zmiešaní s liquidom a vytvrdnutí číry. Používa sa na predlžovanie nechtov, ale aj na modelovanie C-oblúku, dopĺňanie alebo... Celý popis
Bežná cena 3.99 €
Ušetríte 50% 2.00 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový prášok, krtorý je po zmiešaní s liquidom a vytvrdnutí číry. Používa sa na predlžovanie nechtov, ale aj na modelovanie C-oblúku, dopĺňanie alebo zalievanie ozdôb. Je vhodný pri modelácii na tipy aj na šablóny. Rýchlosť, akou na vzduchu vytvrdne, závisí od typu a množstva použitého liquidu. Akryl je nutné s ním miešať priamo na štetci. Namočte špičku štetca do liquidu, a tak do tohto prášku. Hmota, ktorá sa vytvorí na štetci je vhodná na modelovanie. Nerozotierame ju, ale roztláčame. Keďže akryl tvrdne na vzduchu, tak UV lampa nie je potrebná. Priesvitný akryl môžete používať aj na zdobenie gélových a gél lak nechtov. Stačí ho nasypať na nevytvrdnuté zdobenie a získate sugar efekt. Často sa tento spôsob používa na svetríkové nechty.
štítok Výpredaj
farba priesvitná
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm
výška 4 cm

Kamuflážny akryl na prírodné nechty, ktorý má telovú farbu a dobrú kryciu schopnosť. Pri modelovaní sa prášok mieša s liquidom pomocou štetca s prírodným vlasom. Týmto akrylom môžeme predĺžiť nechtové lôžko a zakryť nedostatky na nechte. Počas modelovania pracujeme rýchlejšie, pretože akrylová hmota schne na vzduchu. Ak sú nechty hotové, upravíme ich pilníkom a prelakujeme čírym leskom alebo UV gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024