Blog

Silcare akryl sequent white lux 24g

SILCARE

ID4344
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 47 kusov
Biely akrylový prášok na francúzsku manikúru. Aby bola farba akrylu chránená pred zožltnutím, použite liquid, ktorý je zafarbený do fialova. Namočte doň... Celý popis
Naša cena 7.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely akrylový prášok na francúzsku manikúru. Aby bola farba akrylu chránená pred zožltnutím, použite liquid, ktorý je zafarbený do fialova. Namočte doň štetec, a tak ponorte jeho špičku do akrylového prášku. Vzniknutou guľôčkou môžete modelovať bielu špičku francúzskej manikúry, alebo tvarovať 3D ozdoby. S liquidom pre začiatočníkov máte na prácu o niečo viac času, no aj tak je potrebné pracovať rýchlo, lebo hmota schne na vzduchu. S použitím správneho liquidu je vhodný ako pre začiatočníkov tak aj pre profesionálov.
farba biela
výška 4 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm

Biely akryl značky Silcare na profesionálne aj domáce použitie. Je určený na francúzsku manikúru a rôzne zdobenie. Ako prvé, namočíme štetec do liquidu a následne do bieleho akrylového prášku. Na špičke štetca sa nám vytvorí gulička akrylovej hmoty, ktorú následne aplikujeme na necht. Hotovú modeláž môžeme prelakovať čirym lakom alebo UV leskom, ktorý necháme vytvrdnúť v lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021