Návody a inšpirácie

Silcare sequent pink eco 12g


ID4355
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Ružový číry akrylový prášok. V nechtovom dizajne má rovnaké využitie ako číry akryl. Je vhodný na predlžovanie nechtov, na C-oblúk, aj na zalievanie ozdôb.... Celý popis
Bežná cena 3.99 €
Ušetríte 50% 2.00 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 26.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružový číry akrylový prášok. V nechtovom dizajne má rovnaké využitie ako číry akryl. Je vhodný na predlžovanie nechtov, na C-oblúk, aj na zalievanie ozdôb. Má jemný ružový nádych. Aby ste s práškom mohli pracovať, je nevyhnutné miešať ho s liquidom, ktorý je v tomto prípade tvrdidlom. Miešajte priamo na štetci tak, že namočíte štetec do liquidu, a tak do akrylu. Priamo na štetci sa vytvorí hmota určená na prácu. Keďže schne na vzduchu, je potrebné pracovať rýchlo a nie je potrebná UV lampa. Rýchlosť tvrdnutia závisí od druhu a množstva použitého liquidu.
farba ružová
výška 3 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
štítok Výpredaj

Modelovací akryl na prírodné nechty, ktorým vieme nechty predĺžiť ako na umelom tipe, tak aj na papierovej šablóne. Prášok je čírej farby s veľmi jemne ružovým nádychom. Počas modelovania namáčame štetec s prírodným vlasom do liquidu a následne do akrylového prášku. Vzniknutú hmotu roztlačíme na nechte a necháme vyschnúť na vzduchu. Upravíme pilníkom a prelakujeme čírym lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024