Blog

Silcare akryl sequent clear lux 12g

SILCARE

ID4340
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Akrylový púder, ktorý je po zmiešaní s liquidom a vytvrdnutí priesvitný. Vhodný na modelovanie, zalievanie ozdôb aj dopĺňanie nechtov. Môžete ho používať... Celý popis
Bežná cena 5.59 €
Ušetríte 11% 0.60 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 06.07.2022
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový púder, ktorý je po zmiešaní s liquidom a vytvrdnutí priesvitný. Vhodný na modelovanie, zalievanie ozdôb aj dopĺňanie nechtov. Môžete ho používať na tipy aj na šablóny. Vhodný je pre začiatočníkov aj profesionálov. Štetec namočte do liquidu, a potom do prášku. Na špičke sa vytvorí guľôčka, ktorou modelujete necht. Aj pri tejto modelácii je potrebné prirodzený necht pripraviť. Zatlačiť kožičku, prebrúsiť brúsnym blokom, odmastiť nail prepom a naniesť primer. Akryl je vhodný na manikúru aj pedikúru. Schne na vzduchu, preto pri práci nepotrebujete UV lampu.
farba priesvitná
výška 3 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm

Kvalitný akrylový prášok na vytvorenie akrylových nechtov. Spolu s týmto práškom používame liquid. Štetec na akrylové nechty namočíme najprv do liquidu a následne do akrylového prášku. Vytvorí sa nám hmota, ktorú aplikuje na platničku a štetcom vymodelujeme tvar nechta. Na vytvrdnutie modeláže nevkladáme ruky do lampy. Akryl schne sám na vzduchu. Vytvorené nechty na záver upravíme pilníkom a prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022