Návody a inšpirácie

Silcare akryl sequent clear lux 12g


ID4340
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 24 kusov
Akrylový púder, ktorý je po zmiešaní s liquidom a vytvrdnutí priesvitný. Vhodný na modelovanie, zalievanie ozdôb aj dopĺňanie nechtov. Môžete ho používať... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 48% 2.40 €
Naša cena 2.59 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Akrylový púder, ktorý je po zmiešaní s liquidom a vytvrdnutí priesvitný. Vhodný na modelovanie, zalievanie ozdôb aj dopĺňanie nechtov. Môžete ho používať na tipy aj na šablóny. Vhodný je pre začiatočníkov aj profesionálov. Štetec namočte do liquidu, a potom do prášku. Na špičke sa vytvorí guľôčka, ktorou modelujete necht. Aj pri tejto modelácii je potrebné prirodzený necht pripraviť. Zatlačiť kožičku, prebrúsiť brúsnym blokom, odmastiť nail prepom a naniesť primer. Akryl je vhodný na manikúru aj pedikúru. Schne na vzduchu, preto pri práci nepotrebujete UV lampu. Číry akryl je vhodný aj na zdobenie gél lak a gélových nechtov. Najčastejšie sa používa na svetríkové nechty, kde vytvára sugar efekt.
farba priesvitná
výška 3 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
štítok Výpredaj

Kvalitný akrylový prášok na vytvorenie akrylových nechtov. Spolu s týmto práškom používame liquid. Štetec na akrylové nechty namočíme najprv do liquidu a následne do akrylového prášku. Vytvorí sa nám hmota, ktorú aplikuje na platničku a štetcom vymodelujeme tvar nechta. Na vytvrdnutie modeláže nevkladáme ruky do lampy. Akryl schne sám na vzduchu. Vytvorené nechty na záver upravíme pilníkom a prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024