Návody a inšpirácie

Silcare akryl sequent pink lux 12g


ID4346
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 50 kusov
Priesvitný akryl s ružovým nádychom. Vhodný na predlžovanie nechtov na tipy aj na šablóny. Môžete ho využiť aj na zalievanie ozdôb. Keďže toto je len prášok,... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 48% 2.40 €
Naša cena 2.59 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný akryl s ružovým nádychom. Vhodný na predlžovanie nechtov na tipy aj na šablóny. Môžete ho využiť aj na zalievanie ozdôb. Keďže toto je len prášok, potrebujete si z neho vytvoriť hmotu, ktorá tvrdne na vzduchu. Použite na to liquid. Namočte štetec do liquidu, a potom do akrylu. Guľôčku na konci štetca naneste na pripravený necht a vytvarujte ju do požadovaného tvaru roztláčaním. Je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálov.
farba ružová
šírka 4 cm
výška 3 cm
dĺžka 4 cm
štítok Výpredaj

Číry akryl s jemne ružovým nádychom určený na modelovanie a predlžovanie nechtov. Po vytvrdnutí je prášok číry s jemne ružovým nádychom. Nechtovú platničku upravíme a predĺžime pomocou umelého tipu alebo papierovej šablóny. Štetcom zmiešame akrylový prášok s liquidom, vďaka čomu sa nám vytvorí hmota, s ktorou môžeme modelovať a predlžovať. Hotovú modeláž upravíme a prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024