Blog

Silcare sequent cover lux 12g

SILCARE

ID4349
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 44 kusov
Kamuflážny telový akrylový prášok, ktorý po zmiešaní s liquidom veľmi dobre kryje. Používa sa na predĺženie nechtového lôžka pri francúzskej manikúre.... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kamuflážny telový akrylový prášok, ktorý po zmiešaní s liquidom veľmi dobre kryje. Používa sa na predĺženie nechtového lôžka pri francúzskej manikúre. Môžete ho použiť aj na predlžovanie pomocou tipov, alebo šablóny. S liquidom ho miešajte priamo na štetci tak, že namočíte štetec do liquidu, a potom do akrylu. Na štetci vznikne gulička, s ktorou môžete začať pracovať. Po nechte ju roztláčajte štetcom. Snažte sa pracovať rýchlo, lebo táto hmota tvrdne na vzduchu. Na tvrdnutie akrylu teda nie je potrebná UV lampa.
šírka 4 cm
výška 3 cm
dĺžka 4 cm
farba hnedá, ružová

Kamuflážny akryl značky Silcare na profesionálne ale aj domáce použitie. Púder je dobre pigmentovaný telovej farby. Môžeme ním vytvoriť dokonalé nechtové lôžko, zakryť nedostatky alebo ním vymodelovať celé akrylové nechty. Počas modelovania prášok miešame s liquidom. Bez neho nechty nevytvoríme. Z nechtov môžeme akryl odstrániť pilníkom, brúskou alebo kozmetickým acetónom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021