Návody a inšpirácie

Silcare sequent cover lux 12g


ID4349
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 25 kusov
Kamuflážny telový akrylový prášok, ktorý po zmiešaní s liquidom veľmi dobre kryje. Používa sa na predĺženie nechtového lôžka pri francúzskej manikúre.... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 28.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kamuflážny telový akrylový prášok, ktorý po zmiešaní s liquidom veľmi dobre kryje. Používa sa na predĺženie nechtového lôžka pri francúzskej manikúre. Môžete ho použiť aj na predlžovanie pomocou tipov, alebo šablóny. S liquidom ho miešajte priamo na štetci tak, že namočíte štetec do liquidu, a potom do akrylu. Na štetci vznikne gulička, s ktorou môžete začať pracovať. Po nechte ju roztláčajte štetcom. Snažte sa pracovať rýchlo, lebo táto hmota tvrdne na vzduchu. Na tvrdnutie akrylu teda nie je potrebná UV lampa.
šírka 4 cm
výška 3 cm
dĺžka 4 cm
farba hnedá, ružová
štítok Výpredaj

Kamuflážny akryl značky Silcare na profesionálne ale aj domáce použitie. Púder je dobre pigmentovaný telovej farby. Môžeme ním vytvoriť dokonalé nechtové lôžko, zakryť nedostatky alebo ním vymodelovať celé akrylové nechty. Počas modelovania prášok miešame s liquidom. Bez neho nechty nevytvoríme. Z nechtov môžeme akryl odstrániť pilníkom, brúskou alebo kozmetickým acetónom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024