Blog

Silcare sequent cover eco 36g

SILCARE

ID4402
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 24 kusov
Telový maskovací akryl na modelovanie francúzskej manikúry. Určený predovšetkým na farebné zjednotenie nechtového lôžka. Môžete ho použiť aj na predlžovanie... Celý popis
Naša cena 8.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Telový maskovací akryl na modelovanie francúzskej manikúry. Určený predovšetkým na farebné zjednotenie nechtového lôžka. Môžete ho použiť aj na predlžovanie alebo dopĺňanie. K tomuto prášku potrebujete liquid, ktorý slúži ako tvrdidlo, aby ste vytvorili hmotu na modelovanie. Tieto dve zložky miešajte priamo na štetci. Najprv namočte štetec do liquidu, a následne do prášku. Guľôčku, ktorá vznikne otrite o necht a roztláčajte ju štetcom do požadovaného tvaru. Hmota tvrdne na vzduchu, preto je potrebné pracovať dostatočne rýchlo.
výška 3.5 cm
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm
farba hnedá, ružová

Priesvitný akrylový prášok značky Silcare, ktorý je ideálny na modelovanie a predlžovanie prírodných nechtov. Po vytvrdnutí je akryl číry a veľmi pevný. Predlžovať ním nechty môžeme na umelom tipe, alebo šablóne. Pred samotným modelovaním nechtové lôžko upravíme a jemne zmatníme. Nanesieme nail prep na odmastenie a primer na lepšie priľnutie modeláže. Po vstrebaní týchto prípravkov začneme modelovaním. Pracujeme rýchlo, pretože akryl postupne tvrdne.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022