Blog

Silcare sequent cover eco 12g


ID4403
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 21 kusov
Kamuflážny akrylový prášok. Prirodzene telový akryl využívaný na prekrytie a zjednotenie farby nechtového lôžka. S jeho použitím bude francúzska manikúrra... Celý popis
Bežná cena 4.29 €
Ušetríte 54% 2.30 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 16.04.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kamuflážny akrylový prášok. Prirodzene telový akryl využívaný na prekrytie a zjednotenie farby nechtového lôžka. S jeho použitím bude francúzska manikúrra omnoho čistejšia a krajšia. Môžete ho však použiť aj na predlžovanie, alebo jednofarebné nenápadné nechty. Tento prášok je nevyhnutné kombinovať s liquidom. So samotným práškom sa nechty nedajú robiť. Štetec namočte do liquidu, a potom do kamuflážneho prášku. So vzniknutou hrudkou už môžete pracovať. Je potrebné pracovať rýchlo, lebo akryl tvrdne na vzduchu.
štítok Výpredaj
výška 3 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
farba hnedá, ružová

Kvalitný kamuflážny akrylový prášok telovej farby. Môžeme ním predĺžiť nechtové lôžko, zakamuflovať nedostatky alebo ho aplikovať na celý necht. Prášok vždy miešame s liquidom. Zvoliť môžeme liquid, ktorý tvrdne rýchlejšie alebo pomalšie. Záleží len na vás, ako rýchlo viete pracovať. Vytvrdnutú modeláž je možne upraviť pilníkom alebo brúskou.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024