Návody a inšpirácie

Silcare sequent clear lux 36g


ID4342
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Priesvitný modelovací akryl. Vhodný na tipy aj na šablóny. Využijete ho aj na zalievanie ozdôb. Je to základný stavebný akryl vhodný pre začiatočníkov ale aj profesionálov. Pred jeho použitím je potrebné nechty pripraviť, aby držali čo najdlhšie. Zatlačte a orežte kožtičku, brúsnym blokom zmatnite celý povrch a odstráňte prach. Napokon naneste nail prep, aby ste z nechtov odstránili mastnotu a následne primer, pre lepšiu priľnavosť. Samotný prášok sa nedá nanášať, preto potrebujete aj liquid. Doň namočíme štetec a potom ho vložíme do akrylu. Na štetci vznikne guľôčka, ktorou modelujeme necht. Pracujeme rýchlo, lebo hmota tvrdne na vzduchu. Ak začne tvrdnúť pri práci tak štetec namočte do liquidu a pokračujte v modelovaní. Prášok je vhodný aj na zdobenie svetríkových nechtov, kedy vytvoríte sugar efekt.
farba priesvitná
výška 5 cm
dĺžka 6 cm
šírka 6 cm
štítok Výpredaj

Akryl značky Silcare na modelovanie a predlžovanie prírodných nechtov. Zmiešaním liquidu vytvoríme akrylovú hmotu, ktorú môžeme aplikovať na nechty, ktoré sú predĺžené pomocou umelého tipu alebo papierovej šablóny. Akrylom sa nechty modelujú veľmi rýchlo a jednoducho, dôležité je mať kvalitný štetec s prírodným vlasom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024