Návody a inšpirácie

Číry akryl Arkone 15g


ID3197
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 18 kusov
Priesvitný akrylový púder na akrylové nechty alebo na zdobenie gélových a gél lak nechtov. V prípade zdobenia ho aplikujte nasypaním na nevytvrdnutý gél.... Celý popis
Bežná cena 5.99 €
Ušetríte 17% 1.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 20.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný akrylový púder na akrylové nechty alebo na zdobenie gélových a gél lak nechtov. V prípade zdobenia ho aplikujte nasypaním na nevytvrdnutý gél. Vytvoríte tak sugar efekt, alebo mrazivý frozen efekt. Ideálny na svetríkové zsobenia, ktoré zároveň zmatní. V prípade, že ho použijete na akrylové nechty, prášok je nutné miešať s acrylic liquidom a hmotou predlžovať nechty. Môžete ho použiť na predlžovanie na šablóny, dual formy aj na tipy. Štetec namočte do liquidu a potom vložte do prášku. Na špičke sa vytvorí guľôčka akrylovej hmoty, s ktorou treba rýchlo pracovať, pretože tvrdne na vzduchu.
štítok Zľava
farba priesvitná
šírka 5 cm
dĺžka 5 cm
výška 3.7 cm

Číry akrylový prášok, ktorým vytvoríme akrylové nechty. Pri modelovaní je potrebné okrem prášku mať aj liquid a štetec na akrylové nechty s prírodným vlasom. Najprv je potrebné prírodný necht pripraviť, a tak ho predĺžiť pomocou umelého tipu alebo šablóny. Farba akrylového prášku je transparentná. Modeláž, ktorá vytvrdne na vzduchu upravíme pilníkom a prelakujeme čírym lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024