Blog

Veľká sada na akrylové nechty sequent lux


ID4493
Sada Na sklade
36-dielna akrylová sada na predlžovanie nechtov na tipy, alebo na šablónu. Spôsob predlžovania si môžete vybrať, pretože v sade nájdete aj tipy a aj samolepiace... Celý popis
Bežná cena 80.33 €
Ušetríte 20% 16.34 €
Naša cena 63.99 €
Zľava platí do 06.06.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

36-dielna akrylová sada na predlžovanie nechtov na tipy, alebo na šablónu. Spôsob predlžovania si môžete vybrať, pretože v sade nájdete aj tipy a aj samolepiace šablóny. Akryl aj liquid je vyššej kvality, značky Silcare. Keďže táto hmota tvrdne na vzduchu, tak nepotrebujete UV lampu. Väčšie balenia akrylov obsahujú základné farby pre modelovanie a vytvorenie francúzskej manikúry. Ozdobami a farebným akrylom v sade ponúkame možnosť ozdobenia nechtov. Návod ako robiť akrylové nechty si môžete pozrieť nižšie. Čistič štetca z foto nie je súčasťou sady.
štítok Výpredaj, Zľava

Príprava prírodného nechtu

Brúsnym blokom zjemníme povrch prírodného nechtu, zatlačíme kožičku pomarančovým drievkom a očistíme kefkou. Vopred si vyberieme správnu veľkosť tipu, na ktorý aplikujeme lepidlo. Lepidlo nanesieme do zarážky na umelom tipe. Následne nalepíme tip na necht. Dbáme, aby v spoji nevznikli žiadne bublinky. Vytečené lepidlo odstránime pomocou buničiny. Ak lepidlo vyschlo a tip drží, môžeme ho skrátiť gilotínou. Pilníkom upravíme tvar, zbrúsime prechod a zmatníme povrch. Následne aplikujeme nail prep na odmastenie nechtu a primer, ktorý necháme vstrebať.

Akrylová francúzska manikúra

Na predĺžený a upravený necht môžeme nanášať akrylovú hmotu a modelovať ho do požadovaného výsledku. Najprv na voľný okraj nechta štetcom aplikujeme biely akryl a vymodelujeme smile líniu. Pokračujeme kamuflážnym akrylom. Ten slúži na vytvorenie dokonalého nechtového lôžka a zakrytie farebných zmien. Poradie bieleho a kamuflážneho akrylu si môžete vymeniť. Čírym akrylom celé zafixujeme a vytvoríme C-oblúk, ktorý je potrebný pre pevnú a nelámajúcu sa modeláž.

Akrylová 3D ozdoba

Ak je akrylová modeláž vytvrdnutá, upravíme a zbrúsime ju pilníkom. Akryl je po vyschnutí veľmi tvrdý, preto si môžeme jeho úpravu uľahčiť pomocou brúsky. S brúskou pracujeme opatrne, aby sme nezbrúsili viac ako potrebujeme. Na upravené vymodelované akrylové nechty môžeme naniesť farebný akryl a glitre, pomocou ktorých vytvoríme 3D zdobenie. Následne aplikujeme lak top coat ultraviolet minimálne v 2 vrstvách, vďaka čomu budú nechty krásne lesklé. Na akrylové 3D zdobenie môžeme ale nemusíme nanášať lak. Nanesený top coat ultraviolet necháme vyschnúť.

Založenie šablóny na predĺženie nechtu

Skôr ako založíme šablónu, je potrebné prírodný necht pripraviť. Postup je skoro rovnaký ako pri predlžovaní umelým tipom. Zatlačíme kožtičku, upravíme tvar a zmatníme povrch prírodného nechtu pomocou jemného brúsneho bloku. Na odmastenie použijeme nail prep. Aplikujeme primer a necháme chvíľku pôsobiť. Teraz môžeme založiť šablónu a to tak, aby tvorila súvislú líniu spolu s prírodným nechtom. Nesmie vzniknúť žiadna medzera ani schod.

Modelovanie nechtu na šablóne

Na správne osadenú šablónu môžeme začať nanášať číru akrylovú hmotu. Štetcom nanesieme hmotu na šablónu a vymodelujeme tvar. Akryl je potrebné roztiahnuť minimálne do polovice prírodného nechtu. Ak je modeláž vytvrdnutá, môžeme šablónu opatrne odstrániť. Pokračujeme v aplikácii farebnými akrylmi podľa vlastnej fantázie. Ako poslednú vrstvu modelovania nanesieme číry akryl, ktorým vytvoríme C-oblúk a tvar nechtu. Počas modelovania môžeme aplikovať rôzne glitre a ozdoby. Vytvorenú akrylovú modeláž necháme vytvrdnút na vzduchu. Nepotrebujeme žiadnu UV ani LED lampu.

Aplikácia vodolepky

Vytvrdnutú modeláž upravíme pomocou pilníka alebo brúskou. Pri brúsení s brúskou postupujeme opatrne, aby sme nezbrúsili viac ako potrebujeme. Jemným brúsnym blokom povrch nechtu vyhladíme. Aplikujeme lak top coat ultraviolet. V tejto fáze môžeme nechty ešte dozdobiť 3D zdobením alebo vodolepkou. Následne opäť nanesieme lak top coat ultraviolet. Ako záverečnú vrstvu môžeme použiť aj UV lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023