Blog

Sada na polygél pre začiatočníkov


ID5900
Sada Na sklade
18-dielna sada na polygél s 48W dual lampou. Vďaka dual lampe nám polygél rýchlejšie vytvrdne. No aby nechty vydržali čo najdlhšie, je potrebné zachovať... Celý popis
Bežná cena 82.38 €
Ušetríte 39% 32.39 €
Naša cena 49.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

18-dielna sada na polygél s 48W dual lampou. Vďaka dual lampe nám polygél rýchlejšie vytvrdne. No aby nechty vydržali čo najdlhšie, je potrebné zachovať správny postup. Najprv celý povrch nechtov jemne zbrúsime brúsnym blokom, tak nenesieme poly prep a za ním poly grip. Tieto prípravky sa nevkladajú do lampy. Ale slúžia na odmastenie nechta a na priľnutie polygélu k nechtu. Nasleduje tenká vrstva poly base, ktorý slúži ako podkladová vrstva a tvrdne v lampe. Necháme ju tam 60 sekúnd. Lepkavosť neodstraňujeme a založíme šablónu, na ktorú budeme necht predlžovať. Urobíme tak pomocou hustého polygélu v tube. Oddelíme si ho pomarančovým drievkom a tvarujeme pomocou štetca, ktorý si namočíme do poly liquidu. Hotovú modeláž vložíme do lampy na 120 sekúnd. Čas závisí aj od hrúbky nanesenej vrstvy. Čím hrubšia vrstva tým dlhšie tvrdne. Odstránime šablónu. Lepkavosť utrieme cleanerom a buničinou a necht dôsledne dotvarujeme pilníkom. Na záver nanesieme v tenkej vrstve poly finish a po vytvrdnutí a odstránení lepkavosti sa môžeme pýšiť krásnymi nechtami.
štítok Výpredaj

S touto sadou na polygél vytvoríte krásne nechty jednoducho a vďaka dual lampe aj rýchlo. Dôležité je dodržať správny postup. Ten je nasledovný. Na prebrúsené prírodné nechty aplikujte poly prep na odmastenie a poly grip na lepšie priľnutie prvej tenkej vrstvy poly base. Nechajte vytvrdnúť v dual lampe na 60 sekúnd. Lepkavosť neutierajte, ale priložte šablóny a predĺžte necht poly gélom za pomoci prírodného štetca, ktorý si namáčajte do poly liquidu. Poly gél zo šablón nesteká a tvaruje sa veľmi dobre. Hotovú modeláž vložte do lampy na 120 sekúnd. Čas závisí od hrúbky naneseného gélu. Následne odstráňte šablóny z nechtov, lepkavý výpotok utrite čističom gélu a predĺžené, vymodelované nechty prebrúste do dokonalého tvaru. Posledný naneste poly finish, nechajte vytvrdnúť v lampe a utrite výpotok.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024