Blog

Základná LONEL sada na polygél nechty s 48W lampou


ID23386
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2024. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

7-dielna sada na polygél, v ktorej je aj UV/LED lampa s výkonom 48W. Polygél v nej tvrdne 60 sekúnd. Sada je vhodná aj na domáce použitie. Pred aplikáciou polygélu odporúčame nechty prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Tak pomocou dual foriem aplikovať polygél a vložiť do lampy na vytvrdnutie. Vzniknutú lepkavosť môžete utrieť poly liquidom. Na takto vymodelované nechty môžete aplikovať farebný gél lak, alebo len finish pre lesk nechtov.

Návod na polygélové nechty pomocou dual foriem

Na úvod si vyberieme správnu veľkosť dual foriem, ktoré nám sedia presne na šírku nechta. Tak nechty si opracujeme pilníkom, odmastíme cleanerom, alebo poly liquidom. Z tuby vytlačíme asi 1cm polygélu, ktorý pomocou kovovej špachtličky otrieme o dual formu. Štetec namočíme do poly liquidu alebo cleaneru a pomaly ním tvarujeme polygél v dual forme do požadovanej dĺžky a tvaru. Takto si vo forme môžete pripraviť aj 2-farebnú francúzsku manikúru. Tak pristúpime k priloženiu dual formy na necht. Opatrne pritlačíme a prípadný vytisnutý polygél pozbierame štetcom, alebo pomarančovým drievkom. Vložíme do UV/LED lampy na 60 sekúnd aby materiál vytvrdol. Odstránime dual formu, utrieme výpotok a tvar nechta ako aj jeho povrch prebrúsime. Následne môžeme naniesť vrchný lak, finish gél, alebo pokračovať lakovaním gél lakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024