Návody a inšpirácie

Priesvitné dual formy 100 ks


ID5191
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme 10 kusov
Priesvitné dual formy na predlžovanie nechtov akrylom alebo polygélom bez lepenia tipov a bez šablón. Jednoducho nanesiete materiál do tejto formy a pred... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Priesvitné dual formy na predlžovanie nechtov akrylom alebo polygélom bez lepenia tipov a bez šablón. Jednoducho nanesiete materiál do tejto formy a pred zaschnutím, či pred vložením do lampy priložíte k nechtu, ktorý ste vopred prebrúsili, odmastili, naniesli primer a nechali na ňom vytvrdnúť podkladový gél. Po priložení dočistíte to, čo sa pritlačením vytislo po okrajoch. Po zaschnutí, alebo vytvrdnutí v lampe odstránite dual formu a tvar nechtu upravíte pilníkom, alebo brúskou. V balení je 10 veľkostí a z každej je 10 kusov. Sú balené v plastovej krabičke.
šírka 7.5 cm
dĺžka 14.5 cm
výška 1.5 cm
zarážka bez zarážky

Umelé dual formy sú určené na modelovanie a predlžovanie prírodných nechtov bez lepenia tipov alebo zakladania šablón. Na formu nanesieme napríklad poly gél a prírodným štetcom ho roztiahneme. Následne formu pritlačíme na vopred pripravený prírodný necht. Ak sa modelovacia hmota pretlačí cez formu, odstránime ju. Formu pevne držíme, až kým vytvorený necht nevytvrdne v lampe. Po vytvrdnutí opatrne formu odstránime a necht upravíme pilníkom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024