Návody a inšpirácie

Promed aroma difúzer AL-305


Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledné 4 kusy
Promed aroma difúzer AL-305 je moderný osviežovač a zvlhčovač vzduchu s ultrazvukovou technológiou a mikro jemnou atomizáciou. Vďaka týmto inováciám sa... Celý popis
Bežná cena 39.99 €
Ušetríte 0% 0.00 €
Naša cena 39.99 €
Zľava platí do 24.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Promed aroma difúzer AL-305 je moderný osviežovač a zvlhčovač vzduchu s ultrazvukovou technológiou a mikro jemnou atomizáciou. Vďaka týmto inováciám sa do vzduchu rozptyľuje jemná aromatizovaná hmla s veľkou výkonnosťou zariadenia. Celá miestnosť tak bude príjemne osviežená. Silný výkon a moderný dizajn z neho robia neoddeliteľnú súčasť každého interiéru. Vzhľad zariadenia pôsobí nevtieravým dojmom, a tak si určite nájde miesto na každej poličke aj ako dekorácia. Má zabudovaných 5 farebných diód. Počas prevádzky sa farba difúzera plynule mení. Súčasťou balenia je aj odmerka na vodu, pomocou ktorej bezpečne difúzer doplníte. Kvapnutím vonného oleja bude miestnosť príjemne voniať. Priemer 13,2 cm a výška 14,5 cm.
štítok Novinka
farba biela
výška 14.5 cm
šírka 13.2 cm
dĺžka 13.2 cm
objem 300 ml

Zvoľte si farbu podľa nálady

Aroma difúzer disponuje možnosťou nastaviť wellness svetlo až v piatich farbách.

Objem difúzera

Objem nádrže na vodu v difúzeri je 300 ml. Funkcia automatického vypnutia pri vyprázdnení vody z nádrže nesmie pri tomto osviežovači chýbať.

 

Plastová odmerka

V balení sa okrem difúzera, sieťového kábla a manuálu nachádza aj plastová odmerka na vodu.

 

Parametre:

  • Napájacie napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz, 350 mA / s. 24 VDC, 500 mA, 12 W
  • Kapacita nádrže: 300 ml
  • Rozmery v mm: 145 x Ø 132
  • Hmotnosť: cca 245 g

Vytvorenie príjemnej atmosféry počas osviežovania vzduchu je veľmi jednoduché. Na spustenie difúzera je potrebné zapojiť ho do elektrickej siete a naplniť vodou. Pomôže vám k tomu pribalená plastová odmerka. Do vody kvapnite aromatický vonný olej. Na spodnej časti sú nenápadné 2 tlačidlá na časovač a farebné osvetlenie. Jedným stlačením týchto tlačidiel zapnete difúzer. Ak chcete určiť dobu prevádzky difúzera na 2 hodiny, stlačte druhý krát tlačidlo časovača, tretí krát ho stlačte, ak chcete 4 hodinovú prevádzku. Automatické striedanie farieb difúzera si zvolíte druhým stlačením tlačidla vedľa časovača. Ak však chcete, aby váš difúzer svietil jednou farbou, stlačte tretí krát na farbe, ktorou chcete, aby svietil.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024