Návody a inšpirácie

Promed aroma difúzer AL-150WS 150 ml


ID5886
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Inovatívny osviežovač vzduchu od Promed, ideálny na aromatické oleje. Má moderný dizajn a nezaberá veľa miesta. Vzhľad ušľachtilého dreva a jeho šikovná... Celý popis
Bežná cena 55.99 €
Ušetríte 11% 6.00 €
Naša cena 49.99 €
Zľava platí do 25.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Inovatívny osviežovač vzduchu od Promed, ideálny na aromatické oleje. Má moderný dizajn a nezaberá veľa miesta. Vzhľad ušľachtilého dreva a jeho šikovná veľkosť sa dokonale hodia do každej miestnosti. Splní tak nielen funkciu osviežovača a zvlhčovača vzduchu, ale aj ako interiérová dekorácia. Pôsobí veľmi prírodne a vytvára príjemnú, upokojujúcu atmosféru. Ultrazvuková technológia rozptýli jemnú hmlovú vôňu po celej miestnosti. Vysoká účinnosť zariadenia vďaka mikro jemnej atomizácii. Nádržka na vodu má objem 150 ml. Prevádzková doba aroma difúzera je cca. 5 - 9 hod. Má zabudovaných 7 LED diód, ktoré menia farbu. Počas prevádzky sa teda plynule mení 7 farieb. Farbu svietenia si však môžete aj nastaviť. Priemer osviežovača je 15,5 cm a výška 7 cm.
výška 7 cm
farba hnedá
šírka 15.5 cm
dĺžka 15.5 cm
objem 150 ml

Farebné osvetlenie

Aroma difuzér má zabudovaných 7 LED diód v rôznych farbách. Môžete si nastaviť program striedania farieb počas jeho prevádzky, alebo si zvolíte jednu obľúbenú farbu počas celej jeho prevádzky.

 

 

Otvorený difuzér 

Vrchný kryt difuzéra sa ľahko dáva preč. Pod krytom sa nachádza nádrž na vodu. Objem je 150 ml. Dostatok vody spoznáte aj podľa červenej rysky vyznačenej na boku.

Parametre:

  • Napájacie napätie: 100 - 240 V, 50/60 Hz, DC 24 V, 500 mA, 7 W
  • Kapacita nádrže: 150 ml
  • Počet farieb: 7
  • Rozmery: 70 x Ø 155 mm
  • Hmotnosť: cca 257 g

Difúzer zapojte do elektrickej siete priloženým káblom do portu, ktorý je na spodnej časti zariadenia. Do nádrže na vodu nalejte potrebné množstvo vody a pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho vonného oleja. Zariadenie sa zapne, keď raz stlačíte prvé a druhé tlačidlo. Čas prevádzky na 2 hodiny zvolíte opätovným, druhým stlačením tlačidla časovača. Ak chcete zvoliť 4 hodiny, stlačte tlačidlo tretí krát. Rovnako je to aj pri nastavovaní svietivosti a to tlačidlom vedľa časovača. Druhé stlačenie naprogramuje svietenie na automatické striedanie farieb a tretím stlačením sa zastaví svietenie na farbe, počas ktorej ste tlačidlo tretí krát stlačili.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024