Návody a inšpirácie

Gélová sada na nechty 9W


ID1339
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

22-dielna lacná sada na gélové nechty obsahuje všetko, čo vidíte aktuálne v záložke „sada obsahuje“. Súčasťou tejto sady na nechty je aj UV lampa s výkonom 9W, ktorý zabezpečuje jedna UV žiarovka. Sada postačí na domáce modelovanie a predlžovanie nechtov nielen pre samoukov. V sade sa obmieňa biela alebo ružová UV lampa, podľa aktuálnej ponuky, ktorú vidíte v spomínanej záložke. Žiarovka v UV lampe je súčasťou balenia. Okrem iného sada obsahuje všetko to, čo budete na robenie gélových nechtov potrebovať. Videá ktoré nájdete pod týmto textom sú robené s tým, čo si nájdete v balení tejto sady. Okrem iného v sade nájdete 6 druhov stredne plnených ozdôb, ktorými urobíte nie jedno pekné zdobenie. Keďže CD či DVD vychádzajú z módy, videá s návodom si môžete kedykoľvek pozrieť na tejto stránke, prípadne na youtube s podrobným vysvetlením. Aj napriek tomu k sade prikladáme aj textovo grafické znenie návodu na gélové nechty. Ten sa Vás snaží naviesť na najlepšiu cestu, ako sa rýchlo naučiť robiť gélové nechty tak, aby Vám vydržali. Zlým postupom robenia nechtov výsledok nevydrží na rukách až tak, ako keď dodržíte každý bod z postupu.
štítok Zľava

Chcete návod, ako robiť gélové nechty? Stiahnite si ho tu!

1. Príprava nechtov pred predĺžením

Nechty si najskôr pripravíme, tak že ich očistíme, zbavime nečistôt či zvyškov laku, pomarančovým drievkom zatlačíme kožičku, nechty pilníkom upravíme do správneho tvaru a povrch nechtu zmatníme brúsnym blokom.Vzniknutý prach odstránime suchou kefkou alebo štetcom, nikdy nie vodou.

2. Lepenie tipov

Necht si pilníkom upravíme tak aby mal tvar ako zarážka na tipe. Vyberieme si správnu veľkosť tipov, tak, že ich prikladáme na naše prírodné nechty. Nechtové tipy nesmú byť širšie ani užšie ako naše nechty. Lepidlo na tipy nanesieme na zarážku a tip prilepíme o necht. Držíme cca 10 sekúnd. Dbáme na to aby nevznikla vzduchová bublinka, ktorá by vyzerala neesteticky.

3. Skracovanie tipov

Tipy striháme špeciálnymi kliešťami - gilotínou. Nechty vkladáme do gilotíy podľa toho aký tvar nechtov chceme mať. Ak chceme necht s miernym oblúčikom, dáme nechty do gillotíny šikmo, ak chceme hranaté nechty, vložíme necht do gilotíny kolmo. Po skrátení ich po celej dĺžka prebrúsime.

4. Prebrúsenie prechodu

Po nalepení tipov musíme prebrúsiť prechod medzi tipom a nechtom. Robíme to tak, aby sme nepoškodili prírodný necht. Začneme brúsiť pilníkom, a keď už je prechod menej vidieť, dobrúsime ho jemnejším brúsnym blokom. Prach odstránime suchou kefkou alebo štetcom, nie vodou.

5. Nanášame primer a 1-fázový UV gél (prvá vrstva UV gélu)

Primer nanesieme len na prirodzený necht. Na tipy sa primer nenanáša. Štetcom si nanesieme tenkú vrstvu 1-fázového UV gélu. Nesmie nám zatekať ku kožtičke. Ak sa tak stane utrieme to špajlou. Nechty dáme uschnúť do UV lampy na 4 minúty. Po vytvrdnutí máme na nechtoch lepkavý výpotok, ktorý odstránime čističom gélu. Pri robení francúzskej manikúry výpotok neutierame.

6. Nanesieme kamuflážny UV gél

Na nechtové lôžko aplikujeme kamuflážny UV gél. Gél je telovej farby, preto ním môžeme aj predĺžiť nechtové lôžko. Štetec s gélom otrieme o stred nechta a vytvarujeme lôžko do tvaru mandle. V strede nechta necháme gélu viac ako pri kožtičke. Dáme uschnúť do UV lampy na 5 min. a potom nanesieme ďalšiu vrstvu kamuflážného UV gélu a zase dáme do lampy na 5 minút. Po vytvrdnutí očistíme lepkavý výpotok čističom gélu a prípadné nerovnosti prebrúsime pilníkom. Dbáme na to, aby sme nezbrúsili stred nechta, začal sa tam tvarovať C-oblúk.

7. Prebrúsenie smile línie a biely UV gél

Miesto, kde sa bude nadpájať biela špička si prebrúsime. Prach odstránime suchou kefkou alebo štetcom. Gél si premiešame a môžeme ho nanášať na špičku v tenkej vrstve. Dáme vytvrdnúť do UV lampy na 4 min. Podľa potreby nanesieme aj druhú vrstvu gélu, opäť dáme do lampy na 4 minúty a čističom gélu utrieme lepkavý výpotok. V prípade zdobenia výpotok neutierame a ukladáme doň ozdoby.

8. Zdobenie, vyrovnanie nechtov a prebrúsenie

Na nechty aplikujeme tenkú vrstvu 1-fázového číreho UV gélu. Naukladáme doň ozdoby, ktoré chceme použiť (glitre, glitrový prach, kamienky) a dáme vytvrdnúť do UV lampy. Po vytvrdnutí upravíme gélom výškový rozdiel tak, že si na štetec naberieme číry 1-fázový UV gél a nanesieme ho na miesto, kde sa stretáva kamuflážny UV gél s bielym gélom. Gél rozťahujeme smerom k špičke, aby mal necht z boku tvar písmena C. Nechty necháme uschnúť v UV lampe 4-5 minút. Čističom gélu utrieme lepkavý výpotok a necht upravíme tým, že ho prebrúsime. Na nechty môžeme v tomto kroku nanášať aj vodolepky alebo nálepky.

9. Posledná vrstva gélu

Posledným krokom je, že na nechty v tenkej vrstve nanesieme 1-fázový gél. Gél dodá nechtom lesk. Nechty dáme uschnúť do UV lampy na 4 minúty. Čističom gélu utrieme lepkavý výpotok.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024