Blog

  1. Stredná sada na akrylové nechty

Stredná sada na akrylové nechty


ID1828
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

24-dielna sada na nechty s modelovacím ale i farebným akrylom. Môžete si zvoliť predlžovanie nechtov na tipy, alebo predlžovanie nechtov na šablónu. Sada je vhodná pre domáce nechtárky.
štítok Výpredaj

Hodí sa vám návod na akrylové nechty? Stiahnite si ho tu!

Príprava a nalepenie tipu

Pred modelovaním je potrebné prírodné nechty upraviť tak, že odstránime zvyšky laku a zmatníme jeho povrch. Nechty si predĺžime pomocou umelého tipu. Vyberieme si správnu veľkosť a nanesieme lepidlo do zarážky, ktorá sa nachádza na tipe. Umelý tip nalepíme tak, aby nevznikli žiadne bublinky. Priložený tip držíme až kým lepidlo nezaschne. Pomocou gilotíny si skrátime dĺžku. Prechod medzi nechtom a pilníkom je potrebné zbrúsiť do stratena a zmatniť povrch umelého tipu. Odstránime prach a nanesieme primer pre lepšiu priľnavosť.

Biela špička a vymodelovanie nechtu

Na vymodelovanie nechtu a vytvorenie francúzskej manikúry budeme potrebovať liquid, číry a biely akryl. Postupujeme tak, že namočíme štetec do liquidu a následne do bieleho akrylu. Vymodelujeme bielu špičku a smile líniu. Pracujeme rýchlo, pretože akryl počas modelovania schne. Pokračujeme modelovaním nechtu a C-oblúku čírym akrylom tak, aby v strede bola vrstva najhrubšia a na okrajoch najtenšia. Ak je akrylový necht vymodelovaný necháme ho vytvrdnúť.

Záverečná vrstva a 3D ozdoba

Ak akrylová modeláž vytvrdla, upravíme ju pilníkom a brúsnym blokom do požadovaného tvaru. Vzniknutý prach odstránime kefkou alebo štetcom a nanesieme vrchný lak. Pre lesk nechtov môžeme naniesť aj UV lesk, ktorý musíme vložiť do UV alebo LED lampy. Na záver nechty ozdobíme farebným akrylom, z ktorého vytvoríme 3D ozdobu. Namočíme štetec do liquidu a zároveň do farebného prášku. Pomaličky vytvárame ozdobu až kým akryl nezaschne. Na záver môžeme aplikovať olejček na kožtičku.

Ako aplikovať glitre

Ozdobné glitre aplikujeme počas modelovania. Prírodný necht si pripravíme a predĺžime umelým typom. Pokračujeme nanesením číreho akrylu spolu s glitrami pomocou štetca. Nanášame ich na požadované miesto vo viacerých vrstvách. Celé zdobenie zafixujeme čírym akrylom, ktorým zároveň vymodelujeme tvar a C-oblúk. Po vytvrdnutí akrylovej hmoty upravíme nerovnosti a tvar nechta pilníkom a brúsnym blokom. Na hotové akrylové nechty nanesieme vrchný lak top coat. Na dozdobenie nechtu použijeme vodolepku, ktorú opäť zafixujeme vrchným lakom top coat.

Predĺženie nechtu šablónou

Na vopred prebrúsený prírodný necht založíme šablónu, pomocou ktorej si necht predĺžime. Šablónu založíme tak, aby nevznikol žiaden schod. Musí tvoriť súvislú líniu spolu s prírodným nechtom. Na správne založenú šablónu nanesieme číry akryl v tenučkej vrstve do požadovaného tvaru a dĺžky. Ak akrylová hmota vytvrdne, šablónu môžeme opatrne odstrániť tak, aby sme nenarušili vzniknutú modeláž.

Francúzska manikúra akrylom

Na takto predĺžený necht nanesieme biely akryl pomocou prírodného štetca a vytvoríme bielu špičku so smile líniou. Pokračujeme čírym akrylom, ktorým zafixujeme bielu špičku. Vymodelujeme tvar a vytvarujeme C-oblúk. Akrylovú modeláž necháme vytvrdnúť. Po vytvrdnutí upravíme tvar a všetky nerovnosti pilníkom alebo brúskou. Pre lesk nechtov použijeme vrchný lak top coat UV minimálne v dvoch vrstvách alebo podľa potreby.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024