Návody a inšpirácie

  1. Sada na akrylové nechty, štartovacia

Sada na akrylové nechty, štartovacia


ID1430
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada na akrylové nechty, štartovacia

ID2729
Nail prep LONEL 10 ml
Máme viac ako 50 kusov
3.99 €
2.79 €

Popis produktu

22-dielna štartovacia sada pre začínajúce nechtové dizajnérky. Akrylové sady sú vytvorené podľa potrieb zákazníkov. Nájdete tu základné vybavenie na modelovanie akrylových nechtov. V sade sú farebné akryly, ozdoby aj vodolepky. S touto sadou môžete nechty predlžovať na tipy.
štítok Výpredaj

Potrebujete návod ako na to? Stiahnite si ho tu!

Prebrúsenie nechtu a nalepenie tipu

Nechty zmatníme jemným brúsnym blokom. Ruku po zbrúsení neumývame vodou, len očistíme jemnou suchou kefkou. Ak sme vybrali správnu veľkosť tipu, nanesieme lepidlo do zarážky, ktorá sa nachádza na tipe.Tip lepíme tak, aby nevznikla vzduchová bublinka. Vzduchová bublinka spôsobuje rýchlejšie odpadnutie tipu a rôzne ochorenia nechtov. Ak tip pevne drží, skrátime ho pomocou gilotíny. Zmatníme povrch tipu a prebrúsime schod medzi tipom a prírodným nechtom. Odstránime vzniknutý prach. Pre lepšie priľnutie akrylu nanesieme primer a necháme vstrebať.

Modelovanie akrylom

Ak je necht predĺžený, pokračujeme v modelovaní. Pomocou štetca si vytvoríme akrylovú hmotu. Štetec ponoríme do acrylic liquidu a následne špičku štetca ponoríme do farebného akrylového prášku. Vytvorí sa tak gulička, ktorú hneď nanesieme na špičku a vytvoríme smile líniu. Pracujeme rýchlo, aby nám akryl nezaschol ešte pred vymodelovaním. Rovnakým spôsobom pokračujeme aj s čírym akrylom. Ten nanesieme tak, aby bola vrstva akrylu v strede najhrubšia a na okrajoch najtenšia. Vymodelujeme necht a vytvoríme C-oblúk. Akryl tvrdne na vzduchu, nevkladáme ho do žiadnej lampy.

Prebrúsenie a záverečná vrstva

Ak je akryl dobre zaschnutý, môžeme upraviť nerovnosti a tvar pilníkom. Akryl je po zaschnutí tvrdší ako gél. Preto potrebujeme trošku viac sily pri jeho úprave. Zručnejšie rúčky si to môžu uľahčiť brúskou. Aby bol povrch hladký použijeme pilník a brúsny blok. Ak máme dokonalý tvar nechtu, odstránime prach. Na necht aplikujeme lak top coat UV minimálne v dvoch vrstvách alebo podľa potreby. Pre lesk akrylových nechtov môžeme použiť aj vrchný UV lesk alebo nadlak podlak a vložiť do UV lampy na vytvrdnutie.

Akrylové nechty s glitrami

Postup pri vkladaní glitrov na necht je rovnaký ako pri modelovaní. Na vopred upravený necht aplikujeme glitre spolu s akrylovou hmotou pomocou štetca. Ak sú glitre uložené na požadovanom mieste, celé ich zafixujeme akrylom. Vymodelujeme dokonalý tvar a C-oblúk. Po vytvrdnutí upravíme tvar pilníkom a brúsnym blokom. Nanesieme vrchný lak. Necht môžeme dozdobiť samolepkou a zafixovať ju opätovným nanesením vrchného laku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024