Blog

Gél lak sada s lampou LONEL


ID23374
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2023. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

26-dielna darčeková gél lak sada LONEL, v ktorej je aj 48W UV/LED lampa. V tejto lampe vytvrdnú gél laky za 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ich v tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v lampe. Po vyňatí ostáva povrch lepkavý. Jedná sa o výpotok, ktorý vytvára väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. V prípade potreby utrite lepkavosť cleanerom a buničinou. Aby gél lak vydržal čo najdlhšie, je potrebné nechty pred jeho aplikáciou pripraviť. Prebrúsiť, naniesť nail prep, tak primer a tenkú vrstvu base/top, ktorý tvrdne v lampe. Tak nasleduje farebný gél lak a na záver pre lesk aplikujte opäť base/top. Výpotok utrite cleanerom. Podrobnejší návod nájdete v sade.

Návod na gél lak nechty

Pilníkom si upravíme tvar a dĺžku nechtov. Zatlačíme kožičku a brúsnym blokom zmatníme povrch nechta. Prach odstránime buničinou alebo kefkou. Nanesieme nail prep na odmastenie, a tak primer na priľnutie gél laku. Natrieme tenkú vrstvu LONEL base top a vložíme do UV/LED lampy na 30 sekúnd. Vzniknutý lepkavý výpotok neutierame. V tenkej vrstve natrieme farebný gél lak a vložíme na 30 sekúnd do UV/LED lampy. Vrstvu ešte raz zopakujeme. Po zjednotení farby a vytvrdnutí farebnej vrstvy, môžeme aplikovať ozdoby. V prípade lepenia vodolepiek je potrebné odstrániť výpotok cleanerom a buničinou. Ak chceme aplikovať glitre, nanesieme na necht tenkú vrstvu base top gél laku a do nevytvrdnutej vrstvy aplikujeme glitrový prach alebo glitre a vložíme do lampy. Výpotok neutierame. Nalakované nechty pretrieme pomocou LONEL base top a vložíme do lampy. Výpotok utrieme pomocou buničiny a cleanera. Na takto ukončené nechty môžeme vyleštiť aurora prášok, ktorý je nutné zafixovať ešte jednou tenkou vrstvou base topu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023