Návody a inšpirácie

Aurora prášok LONEL so zeleno zlatým odleskom 0,2 g


ID4578
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme viac ako 50 kusov
Prášok aurora zvýrazní a oživí jednofarebné nechty, ktoré vďaka nemu získajú unikátny vzhľad. Detail z hlavnej fotografie prezentuje odlesky na čiernom... Celý popis
Bežná cena 6.99 €
Ušetríte 43% 3.00 €
Naša cena 3.99 €
Zľava platí do 27.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Prášok aurora zvýrazní a oživí jednofarebné nechty, ktoré vďaka nemu získajú unikátny vzhľad. Detail z hlavnej fotografie prezentuje odlesky na čiernom podklade. Je určený na akrylové, gél lak a gélové nechty. Po nanesení neprekrýva podkladovú farbu, ale jeho nanesením získate krásne odlesky. Pre vyleštenie prášku je nutný bezvýpotkový podklad nadlak podlak na chrómové nechty, ktorý necháme vytvrdnúť v UV lampe. Doň vleštíme auroru a zvyšky ometieme štetcom. Na záver nanesieme opäť tenkú vrstvu nadlaku podlaku. Nechty majú efekt polárnej žiary. Vymodelovaním 3D vzoru rohu jednorožca získate aj unicorn efekt. V balení sú aj dva aplikátory na vyleštenie aurory.
štítok Výpredaj
šírka 3 cm
výška 1.7 cm
dĺžka 3 cm

Prášok aurora použitý na rôznych podkladoch

Na rôznych farbách podkladu vznikajú vždy iné odlesky. Na fotografii je použitý prášok na čiernom, červenom a bielom podklade.

Prášok aurora použitý na rôznych podkladoch

Uzatvárateľný obal prášku aurora 

Téglik s práškom je balený vo veľmi peknom uzatvárateľnom zlatom vrecku. V ňom sú uložené aj 2 aplikátory na aplikáciu a leštenie.

Uzatvárateľný obal prášku aurora

Zeleno-zlatý prášok aurora

Prášok dokáže svojimi odleskami oživiť jednofarebné nechty. V zapečatenom tégliku je 0,2 g prášku.

Zeleno-zlatý prášok aurora

 

Jemný ozdobný prášok aurora, ktorý má zeleno zlaté odlesky. V súčastnosti je veľmi častým a vyhľadávaným zdobením. Pred použitím prášku je potrebné mať nechty hotové a upravené. Aby sme prášok vyleštili, nanesieme chrómový base/top v tenučkej vrstve, ktorý necháme vytvrdnúť v lampe. Pokračujeme aurora práškom. Ten vyleštíme aplikátorom alebo hubkou. Opäť nanesieme chrómový base/top v tenučkej vrstve. Ten nám celé zdobenie zafixuje. Na záver môžeme aplikovať výživný olejček na kožtičku. Pre výrazné odlesky prášku použite tmavý podklad.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024