Blog

Ako robiť nechty

Domáca pedikúra ako od profesionála

Starostlivosť o nohy by mala byť samozrejmosťou nielen v mesiacoch, kedy ich viac ukazujeme svetu. Domáca pedikúra sa postará o dokonalý vzhľad chodidiel počas celého roka. Spravte z nej rutinu a získajte výsledok ako zo salónu.

Čítaj viac

Ako na francúzsku manikúru doma

Istota, ktorá nikdy nesklame. Francúzska manikúra je kompromisom pre nerozhodných a univerzálnym dizajnom v akejkoľvek sezóne. Zachráni firemný večierok, svadbu, aj bežnú úpravu nechtov.

Čítaj viac

Ako sa používa polygél na nechty?

Polygél predstavuje inováciu v nechtovom dizajne. Spája tie najlepšie vlastnosti akrylu a gélu, vďaka čomu je ideálnym produktom aj pre začínajúce nechtárky. Spoznajte výhody polygélovej modeláže a vytvorte si trvácnu manikúru.

Čítaj viac

Ako odstrániť gél lak z nechtov

Nechty nalakované gél lakom sú veľmi žiadaným a častým spôsobom úpravy. Aplikácia ako aj odstránenie gél laku sú pomerne jednoduché, so správnym postupom to zvládnete aj doma. Patríte k ženám, ktoré majú gél lak nechty, ale neviete, ako ich odstrániť? Ukážeme vám, ako na to - rýchlo a šetrne.

Čítaj viac

Ako aplikovať japonskú manikúru na nechty

Trápia vás slabé a lámavé nechty alebo len potrebujete prestávku od gélu či akrylu? Japonská manikúra predstavuje prelomový krok v prirodzenej starostlivosti o nechtovú platničku. Vyskúšajte jej benefity aj vy. Povieme si, ako na to!

Čítaj viac

Gélové nechty - všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Krásne gélové nechty ako zo salónu si dokážete vytvoriť aj doma. Patríte k začiatočníkom? To vôbec nevadí. V tomto článku sa s gélovými nechtami zoznámite do bodky.

Čítaj viac

Prirodzená manikúra na počkanie. Objavte nové sady na nechty

Dokonalá modelácia, trendy vzory a rozličné ozdoby. Nechtárske remeslo vie s našimi rukami urobiť divy. Ak patríte k tým, ktorí navštevujú salóny na pravidelnej báze a chcete dopriať vašim nechtom odpočinok po lakovaní, géloch či akryloch, objavte čaro prirodzenej manikúry.

Čítaj viac

Ako použiť fiberglass vlákno

Tak ako všetko okolo nás sa vyvíja a posúva vpred, tak aj nechtový dizajn, trendy a spôsoby predlžovania nechtov. V snahe o vytvorenie čo najodolnejších nechtov s dlhou trvácnosťou sa na trh dostalo fiberglass vlákno, ktoré vyzerá ako štetinky.

Čítaj viac

Poly gél - modelácia a doplnenie nechtov

Aj vy ste si vymodelovali krásne nechty pomocou poly gélu, ale po určitom čase nechty odrástli a vy neviete ako ich doplniť? Prinášame vám video návod, v ktorom je znázornený krok za krokom, ako na to.

Čítaj viac

Francúzska manikúra poly gélom

Predtým ako začneme vytvárať francúzsku manikúru poly gélom, je dobré mať s ním už nejaké skúsenosti, aby sme vedeli, ako sa s ním pracuje a ako sa pri modelovaní poly gél správa. V tomto blogu sa dozviete, ako vytvoriť francúzsku manikúru poly gélom a zároveň predĺžiť necht na papierovej šablóne.

Čítaj viac

Ako vymodelovať akrylové nechty na šablóne

Akrylová modeláž je menej obľúbená ako gélová, čo je škoda. Ľudia majú predsudky, že tieto nechty sú neprirodzené a pôsobia mohutne. Ak sú vykonané správne, či už doma alebo u profesionála, tak sú tieto nechty krásne prirodzené, pevné a odolné viac než gélové. Častokrát vydržia dlhšie, aj keď sú cenovo lacnejšie. Predĺžiť si môžeme prírodné nechty, ktoré sú pevné, ale aj slabé a často sa lámajúce. Akrylová modeláž pohlcuje maz, ktorý váš necht produkuje, preto je ich životnosť dlhšia. Prírodný necht pod akrylovou modelážou dýcha. Ideálnym riešením pre osoby, ktorým gélová modeláž nedrží.

Čítaj viac

Ako použiť kovovú šablónu pri modelovaní nechtov

Ak máte aj vy problém, vytvoriť krásnu smile líniu pri modelovaní akrylom, použite kovovú šablónou. Pomocou nej vytvoríte francúzsku manikúru ľavou zadnou za rekordne krátky čas.

Čítaj viac
  • 1 1 / 2
  • 2
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023