Návody a inšpirácie

Schachenmayr Baby Smiles Merino mix 50g 120m


ID20130
Celoročná priadza strednej hrúbky Merino Mix je skutočne jemná a ľahko sa udržuje. Je ideálnou voľbou pre ľahké celoročné odevy. Priadza je vyrobená zo... Celý popis
Cena od 4.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Celoročná priadza strednej hrúbky Merino Mix je skutočne jemná a ľahko sa udržuje. Je ideálnou voľbou pre ľahké celoročné odevy. Priadza je vyrobená zo zmesi čistej ovčej merino vlny a polyamidu. Vďaka zloženiu merino vlny sú hotové úplety priedušné, antibakteriálne a regulujú optimálnu teplotu tela. Úplety z merino vlny neškriabu a nedráždia pokožku, preto sú vhodné aj pre najmenších. Polyamid dodáva hotovým úpletom odolnosť voči opotrebovaniu, elasticitu a nízku váhu. Klbko návinu má dĺžku približne 120m.

Priadza Schachenmayr Baby Smiles Merino Mix

Detské priadze Baby Smiles sú láskyplné jemné, najmä pre citlivú pokožku detí. Všetky priadze sú vyrobené z extra jemných vlákien, ktoré je možné prať v práčke pri teplote 40 stupňov a sušiť v sušičke. Proces výroby podlieha prísnym normám OEKO- TEX Standard 100, trieda I., vyrábajú sa bez škodlivých materiálov a bez alergénov. Ponúkajú teda vysoký štandard kvality. Sú tiež testované na stálofarebnosť a odolnosť voči slinám. 

Priadza Schachenmayr Baby Smiles Merino Mix má certifikát OEKO TEX Standard 100 class 1,  je vhodná pre deti od 0 do 3 rokov. 

  • Zloženie: 50% ovčia merino vlna, 50% polyamid
  • Rozmery: hmotnosť 50g, dĺžka 120m
  • Veľkosť ihlíc: 4 mm
  • Veľkosť háčika: 4 mm
  • Hotový produkty: čiapky, svetríky, deky
  • Údržba: pranie v práčke na 40 stupňov, sušiť v sušičke pri nízkej teplote, žehliť pri najnižšej teplote


Odporúčame dokúpiť

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024