Blog

Zelenohnedý krémový termo gél lak 6 ml


ID4522
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Gél lak s termo efektom a perleťou v army farbách. Mení farbu podľa teploty. Vo chvíli, keď pociťujete na rukách zimu bude gél lak zelený až hnedozelený. V opačnom prípade, čiže za tepla sa mení na krémový. Zmenu zbadáte už pri nanášaní. Na štetci bude tmavý a nanesením na necht hneď zosvetleje. Použite pod neho nadlak podlak a každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED či dual lampe cca 30 sekúnd. Lepkavý povlak utierajte až zo záverečnej vrstvy.
dĺžka 1.5 cm
šírka 1.5 cm
výška 6 cm
farba zelená, hnedá
objem 6 ml
štítok Výpredaj

Zmenená farba

Gél lak nanášajte v tenkých vrstvách, pričom každú vrstvu nechajte poriadne uschnúť v UV alebo LED lampe. Svoju farbu mení v závislosti od teploty. Tento gél lak má drobné glitre, ktoré pôsobia na nechte veľmi zaujímavo.

Zmenená farba

Gél lak, ktorý tvrdne v UV alebo LED lampe. Po vytvrdnutí vydrží na nechtoch viac ako 14 dní. Zaujímavý je tým, že mení farbu závislosti od teploty. V chlade je farba nechtov tmavo zelená až hnedá a v teple sa mení na svetlo béžovú. Aplikuje sa na vopred pripravený necht minimálne v dvoch vrstvách. Ako základnú vrstvu nanesieme nadlak podlak, ktorý necháme vytvrdnúť v UV lampe. Potom pokračujeme farebným termo gél lakom. Nanášame ho na necht opatrne, aby nezatiekol. Na záver opäť aplikujeme nadlak podlak alebo vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odstránime cleanerom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021