Blog

Tyrkysovo zelený termo gél lak 6g


ID4670
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 11 kusov
Gél lak, ktorý mení farbu podľa teploty. Color it č. 2660. Modrozelený v chlade, no v teple sa mení na pastelový zelený. Vytvára príjemný a plynulý prechod... Celý popis
Bežná cena 5.99 €
Ušetríte 17% 1.00 €
Naša cena 4.99 €
Zľava platí do 30.09.2023
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Gél lak, ktorý mení farbu podľa teploty. Color it č. 2660. Modrozelený v chlade, no v teple sa mení na pastelový zelený. Vytvára príjemný a plynulý prechod farieb. Tvrdne v Uv lampe 3 minúty, alebo v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Je nutné ho používať spolu s nadlakom podlakom, ktorý taktiež tvrdne. Slúži ako podklad a aj ako záverečná vrstva. Po vytvrdnutí odstránime lepkavosť až z úplne poslednej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba zelená, modrá

Gél lak po vytvrdnutí

Lak stačí naniesť v dvoch vrstvách, pretože je dobre pigmentovaný. V chlade je modrozelený no s pribudajúcim teplom sa mení na pastelovo zelený. Na fotke môžete vydieť výsledný efekt. 

Gél lak po vytvrdnutí

 

Krásny termo gél lak tyrkysovo zelenej farby. Farba laku sa mení pri zmene teploty. Postup je rovnaký ako pri každom inom gél laku. Prírodný necht jemne prebrúsime brúsnym blokom. Necht odmastíme a nanesieme primer. Najprv je potrebné naniesť základnú vrstvu nadlaku podlaku a vložiť do lampy. Vytvrne v UV lampe za 2 minúty, v LED lampe za 30-60 sekúnd a v DUAL lampe za 30-60 sekúnd. Termo gél lak nanesieme na necht maximálne v dvoch vrstvách. Je silne pigmentovaný a má výbornú kryciu schopnosť. Opätovným nanesením nadlaku podlaku na záver, zafixujeme celé lakovanie.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023