Blog

Telovo hnedý termo gél lak 6g

SILCARE

ID4667
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 35 kusov
Gél lak na spevnenie prirodzených nechtov. Color it č. 2620. Nechty nielen spevní ale vytvorí na nich prirodzený ombré efekt. Stane sa tak pri zmene teplôt,... Celý popis
Naša cena 5.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Gél lak na spevnenie prirodzených nechtov. Color it č. 2620. Nechty nielen spevní ale vytvorí na nich prirodzený ombré efekt. Stane sa tak pri zmene teplôt, kedy sa mení aj farba gél laku. V chlade je telový a v teple sa mení na orieškovo hnedý. Pri zmene farieb vytvára veľmi pekný natural prechod. Na aplikáciu je potrebná Uv lampa, pretože tento gél lak v nej musí vytvrdnúť. Je nutné ho používať spolu s nadlakom podlakom, ktorý tvorí podkladovú a vrchnú, ochrannú vrstvu. Aj nadlak podlak tvrdne v lampe. Lepkavý povlak odstraňujte až zo záverečnej vrstvy. Použite na to buničinu namočenú cleanerom.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba hnedá, ružová

Výsledná farba laku

Gél lak slúži na spevnenie prírodných nechtov ale aj ako ich ozdoba. Je potrebné nechať ho vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Postačí naniesť dve vrstvy, no je potrebné naniesť aj nadlak podlak. V chlade le lak telovej farby a v teple orieškovo hnedý.

Výsledná farba laku

Jemný pastelový termo gél lak značky Silcare. Má výbornú stredne riedku konzistenciu, vďaka čomu sa ľahko nanáša a pritom nesteká. Ďalšou jeho oceniteľnou výhodou je silná pigmentácia. Aplikovať ho postačí v jednej maximálne dvoch tenkých vrstvách. Pred lakovaním prírodný necht jemne zbrúsime, očistíme a aplikujeme primer. Pokračujeme nadlakom podlakom, ktorý necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Po vytvrdnutí nanesieme farebný termo gél lak. Trvácne lakovanie na záver zafixujeme nadlakom podlakom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022