Návody a inšpirácie

Ružový termo gél lak 6g


ID4664
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme 11 kusov
Termo gél lak v pastelových tónoch mení svoju farbu podľa teploty. Color it odtieň 2590 sa mení z ružovej do bledoružovej. Napriek tomu, že sa mení len... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 23.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Termo gél lak v pastelových tónoch mení svoju farbu podľa teploty. Color it odtieň 2590 sa mení z ružovej do bledoružovej. Napriek tomu, že sa mení len v ružových tónoch je zmena dostatočne viditeľná. Termo gél lak používajte spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako podkladová a na záver aj ako záverečná vrstva. Oba tvrdnú v UV lampe 2 minúty. V prípade, že máte LED alebo dual lampu, čas tvrdnutia gél lakov bude 30 až 60 sekúnd. Lepkavosť, ktorá vzniká na povrchu vytvrdnutého materiálu neutierajte. utiera sa až z celkom poslednej záverečnej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba ružová
štítok Výpredaj

Farba pri zmene teploty

Farba nechtu sa mení z pastelovo ružovej na bledoružovú. Gél lak používajte spolu s nadlakom podlakom. Každú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Na záver očistite lepkavý výpotok čističom gélu. 

Farba pri zmene teploty

 

 

Gél lak meniaci svoju farbu v závislosti od teploty má krásne pastelové farby. Mení sa z ružovej do bledoružova. Určený na spevnenie a dlhotrvácne lakovanie prírodných nechtov. Aplikovať ho však môžeme aj na modeláž. Pred lakovaním prírodný necht zmatníme brúsnym blokom, odmastíme a aplikujeme primer. Najprv nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku a necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Pokračujeme termo gél lakom v 1-2 vrstvách. Je veľmi dobre pigmentovaný, preto ho nie je potrebné nanášať veľa. Na záver opäť nanesieme nadlak podlak alebo UV lesk a necháme vytvrdnúť. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami nezotierame. Lepkavý film odstránime až z poslednej záverečnej vrstvy pomocou cleaneru a buničiny.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024