Návody a inšpirácie

Ružovo oranžový termo gél lak 6g


ID4663
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Termo gél lak Color it, odtieň 2580. Svoju farbu mení v závislosti od teploty, no vždy sú to jemné pastelové tóny. Pastelovo ružový v chlade a s rastúcim... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 23.07.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Termo gél lak Color it, odtieň 2580. Svoju farbu mení v závislosti od teploty, no vždy sú to jemné pastelové tóny. Pastelovo ružový v chlade a s rastúcim teplom sa mení na pastelovo oranžový. Prechod ako aj zmenu je dostatočne vidieť. Veľmi pekná farebná kombinácia. Použitie je rovnaké ako pri klasickom gél laku. Čiže ho aplikujte na vytvrdnutý nadlak podlak. Po vytvrdnutí farebnej vrstvy naneste opäť nadlak podlak a po vybratí z lampy utrite lepkavý výpotok cleanerom. V Uv lampe tvrdne 2 minúty, no ak máte LED lampu, alebo dual lampu tak tam je čas kratší a to len 30 až 60 sekúnd.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba ružová, oranžová
štítok Výpredaj

Konečný výsledok

Gél lak je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. No ak má funkciu meniť svoju farbu podľa teploty, je tým ešte zaujímavejší a krásnou ozdobou vašich nechtov. Lak je silne pigmentovaný, takže stačí naniesť dve vrstvy. Konkrétne ténto je pastelový, ružovo oranžový.

Konečný výsledok

Krásne upravené nechty, ktoré sú pevné a nelámu sa, dosiahneme aj týmto termo gél lakom. Na vopred upravený necht nanesieme nadlak podlak a vložíme ho do UV lampy na 2 minúty. Potom pokračujeme farebným gél lakom. Vďaka svojej silnej pigmentácii ho postačí naniesť v 1-2 vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť vytvrdnúť v lampe. Vzniknuté trvácne lakovanie zafixujeme opätovným nanesením nadlaku podlaku. Výhodou tohto termo gél laku je, že mení svoju farbu v závislosti od teploty. Pastelovo ružový v chladnom prostredí a narastajúcim teplom sa mení do oranžova.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024