Blog

Ružovo fialový termo gél lak 6g

SILCARE

ID4665
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 27 kusov
Gél lak citlivý na teplo. Color it, odtieň 2600. Pri zmene teplôt mení aj svoju farbu. V teple je ružový a v chlade sa mení na ružovo fialový. Zmena farieb... Celý popis
Naša cena 5.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Gél lak citlivý na teplo. Color it, odtieň 2600. Pri zmene teplôt mení aj svoju farbu. V teple je ružový a v chlade sa mení na ružovo fialový. Zmena farieb je dostatočne viditeľná aj napriek tomu, že sa jedná o pastelové odtiene. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty. Ak máte LED alebo dual lampu, tak čas tvrdnutia je 30 ža 60 sekúnd. Aplikujte ho na vytvrdnutý nadlak podlak, ktorý použijete aj ako záverečnú vrstvu pre lesk nechtov. Lepkavosť utrite až zo záverečnej vrstvy cleanerom.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba ružová, fialová

Zmenená farba gél laku

V teple je lak ružový a v chlade sa mení na ružovo fialový. Má dobrú kryciu schopnosť, preto ho stači naniesť v maximálne dvoch vrstvách. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom. 

Zmenená farba gél laku

Na spevnenie prírodných nechtov použijeme tento termo gél lak značky Silcare, ktorý mení svoju farbu z pastelovo fialovej do ružova. Má veľmi dobrú konzistenciu a pigmentáciu. Na necht sa ľahko nanáša, preto je práca s ním zábavná a rýchla. Jemne prebrúsený necht odmastíme cleanerom a nanesieme primer, ktorý necháme chvíľku pôsobiť. Nanesieme tenkú vrstvu nadlaku podlaku a vložíme do UV lampy na 2 minúty alebo do LED lampy na 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí tejto základnej vrstvy pokračujeme farebným gél lakom. Ten postačí naniesť jeden maximálne dva krát, pretože je silne pigmentovaný. Na záver nanesieme UV lesk alebo nadlak podlak. Lakovanie môžeme odstrániť pomocou odstraňovača.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022