Návody a inšpirácie

Nude ružový termo gél lak 6g


ID4666
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme už len 2 kusy
Gél lak, ktorý mení svoju farbu podľa teploty. Color it č. 2610. Zmenu si všimnete hneď po nanesení na necht. Vo fľaštičke, čiže v chlade je šedofialový... Celý popis
Bežná cena 4.99 €
Ušetríte 40% 2.00 €
Naša cena 2.99 €
Zľava platí do 24.06.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Gél lak, ktorý mení svoju farbu podľa teploty. Color it č. 2610. Zmenu si všimnete hneď po nanesení na necht. Vo fľaštičke, čiže v chlade je šedofialový a po nanesení na necht sa teplota zvýši a farba sa zmení na jasnú ružovú. Napriek výraznej zmene farieb sú nechty nenápadné, pretože oba odtiene sa radia k pastelovým tónom. Nanášajte ho na vytvrdnutú vrstvu nadlaku podlaku. Aplikujte v dvoch tenkých vrstvách, ktoré je nutné nechať vytvrdnúť v lampe. Môžete použiť UV lampu, ale aj LED alebo dual lampu. Na záver opäť aplikujte nadlak podlak a utrite lepkavý výpotok pomocou cleanera.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba ružová
štítok Výpredaj

Farba laku po vytvrdnutí

Gél lak nanášajte na nadlak podlak. Napriek tomu že je v pastelovej farbe má dobrú kryciu schopnosť. V chlade je šedofialový a v teple jasno ružový. Meniaca farba dodá vašim nechtom výnimočnosť. Na dlhších nechtoch vytvára krásny ombré efekt. 

Farba laku po vytvrdnutí

Pastelovo ružový termo gél lak, ktorý sa mení do sivo fialova. Svoju farbu mení pri zmene teploty. Ním si vieme vytvoriť krásne a pevné nechty aj v pohodlí domova. Prírodný necht prebrúsime jemným brúsnym blokom, očistíme a aplikujeme primer. Na takto hotové nechty nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku a vložíme do UV alebo LED lampy. Doba vytvrdnutia záleží od danej lampy. Po vytvrdnutí základnej vrstvy pokračujeme farebným termo gél lakom. Ten nanášame v tenučkej vrstve maximálne 2 krát. Je veľmi silne pigmentovaný, preto ho nie je potrebné nanášať viac krát. Za každou vrstvou vkladáme ruky do lampy. Nanesieme záverečnú vrstvu nadlaku podlaku. Vzniknutý lepkavý film odstránime až z tejto poslednej vrstvy.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024