Návody a inšpirácie

Fialovo levanduľový termo gél lak 6g


ID4669
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Termo gél lak Color it č. 2640. Na základe rôznych teplôt mení aj svoju farbu. Prvú zmenu uvidíme hneď pri nanášaní. Z fľaštičky vytiahneme štetec a na ňom modro fialový gél lak. Ten sa však už pri nanášaní na necht zmení na bledý ružovo fialový. Takúto farbu si zanechá aj pri tvrdnutí v lampe. Na modro fialový sa zmení opäť v chlade. Takto vytvára veľmi pekné levanduľové odtiene a plynulé prechody. Tento gél lak je potrebné nanášať spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako podklad a aj ako záverečná vrstva. Oba gél laky tvrdnú v lampe. V UV lampe 2 minúty. No ak máme LED alebo dual lampu, tak postačí 30 až 60 sekúnd. Lepkavý výpotok utrieme až z poslednej vrstvy.
výška 5 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba fialová, modrá

Konečná farba nechtu

Gél lak je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Konkrétne tento termo lak mení svoju farbu v závislosti od teploty. V chlade je modro fialový a v teple bledý ružovo fialový. Na dlhších nechtoch vytvorí krásny ombré efekt. Je potrebné naniesť nadlak podlak a aj na zafixovanie ako konečnú vrstvu. Lepkavý výpotok odstránite cleanerom.

Konečná farba nechtu

 

 

Termo gél lak na prírodné ale aj umelé nechty. Nalakované nechty sú pevné a nelámu sa. Takto krásne farebné a upravené vydržia viac ako 14 dní. Výhodou tohto termo gél laku je, že mení svoju farbu z pastelovo fialovej do levanduľovej. Táto farba sa prejavuje zmenou teploty. Je silne pigmentovaný a na necht sa nanáša rýchlo a jednoducho. Základnú vrstvu nadlaku podlaku nanesieme na vopred pripravený necht a vložíme do UV alebo LED lampy. Po vytvrdnutí tejto vrstvy pokračujeme farebným termo gél lakom. Vďaka silnej pigmentácii ho postačí naniesť maximálne 2 krát. Na záver nalakujeme UV lesk alebo nadlak podlak. Z tejto poslednej vrstvy odstránime lepkavý film.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024