Návody a inšpirácie

Ružové kozmetické štetce v kufríku 10 ks


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Štetce na kozmetiku s veľmi hustým a jemným vlasom a zrkadlovou ružovou rúčkou. Vďaka rôznym tvarom a veľkostiam ich využijete pri kompletnom líčení. Či... Celý popis
Bežná cena 49.90 €
Ušetríte 34% 17.00 €
Naša cena 32.90 €
Zľava platí do 23.05.2024
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Štetce na kozmetiku s veľmi hustým a jemným vlasom a zrkadlovou ružovou rúčkou. Vďaka rôznym tvarom a veľkostiam ich využijete pri kompletnom líčení. Či už to bude tónovanie pomocou korektorov a make-upu, alebo líčenie očí. V balení je 10 kusov v rôznych veľkostiach. Kozmetické prípravky rozotierajte krúživými pohybmi. Štetce sú uložené v koženkovom darčekovom kufríku. Vnútro je vystlané saténom.
šírka 19 cm
dĺžka 21.5 cm
výška 6.5 cm
štítok Novinka, Výpredaj
farba ružová

Kozmetický kufrík po otvorení 

Po otvorení kufríka nájdete 10 kozmetických štetcov ovalného tvaru. Keďže sa v kufríku nachádzajú väčšie aj menšie štetce, na svoje si príde naozaj každý. 

 

Sada kozmetických štetcov

Sada kozmetických štetcov ovaleného tvaru je uložená v čiernom elegantnom kufríku, ktorý sa dá jednoducho uzamknúť. 

 

Ovalné kozmetické štetce

Vďaka rôznym tvarom a veľkostiam ich využijete pri kompletnom líčení. Či už to bude tónovanie pomocou korektorov a make-upu, alebo líčenie očí a pier. 

 

Elegantné kozmetické štetce ružovej farby

Ružové kozmetické štetce, s ktorými jednoducho a rýchlo vykontúrujete nos a tiež s nimi zvládnete líčenie pier a očí. Kozmetické prípravky sa odporúča rozotierať krúživými pohybmi, a to pokým nedosiahnete vami požadovaný efekt. 

Elegantné a profesionálne štetce v krásnom kufríku. Štetce sú určené pre kozmetičky, maskérky a na make-up art. Majú veľmi príjemné a jemné štetinky, ktoré zaručujú dokonalú aplikáciu make-upu, púdru, korektoru, líceniek, očných tieňov a podobne. 10 štetcov rôznych veľkostí je možné čistiť vodou alebo čističom, ktorý je určený na čistenie kozmetických štetcov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024