Blog

LONEL sada na polygél s lampou a brúskou


ID23393
Sada Na sklade
24-dielna sada s polygélom, dual formami, 48W lampou a brúskou na nechtovú kožičku. Sada vhodná aj na domáce použitie. Je balená v darčekovej krabičke,... Celý popis
Bežná cena 114.32 €
Ušetríte 41% 46.33 €
Naša cena 67.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

24-dielna sada s polygélom, dual formami, 48W lampou a brúskou na nechtovú kožičku. Sada vhodná aj na domáce použitie. Je balená v darčekovej krabičke, a tak ju pokojne môžete použiť ako milý darček. Predlžovanie nechtov pomocou dual foriem je aktuálne veľkým trendom, pretože si v pokoji môžete vymodelovať polygél do požadovaného tvaru a dĺžky, priložiť na pripravený necht, vložiť do lampy a napokon len sňať formu. Takto predĺžené nechty je možné Ďalej lakovať gélom alebo gél lakom. No ak ste zástancom prirodzených telových farieb postačí naniesť finish.

Návod na polygélové nechty pomocou dual foriem

Na úvod si vyberieme správnu veľkosť dual foriem, ktoré nám sedia presne na šírku nechta. Tak nechty si opracujeme pilníkom, pomarančovým drievkom zatlačíme kožičku a brúsnym blokom prebrúsime povrch nechta. Prach odstránime buničinou. Nanesieme nail prep, ktorý viditeľne vysuší a odmastí nechtovú platničku. Tak nanesieme primer, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie polygélu. Na pripravené nechty nanesieme podkladový gél a vložíme ho do lampy. Lepkavý výpotok neutierame. Z tuby vytlačíme asi 1cm polygélu, ktorý pomocou kovovej špachtličky otrieme o dual formu. Štetec namočíme do poly liquidu alebo cleaneru a pomaly ním tvarujeme polygél v dual forme do požadovanej dĺžky a tvaru. Takto si vo forme môžete pripraviť aj 2-farebnú francúzsku manikúru. Tak pristúpime k priloženiu dual formy na necht. Opatrne pritlačíme a prípadný vytisnutý polygél pozbierame štetcom, alebo pomarančovým drievkom. Vložíme do UV/LED lampy na 60 sekúnd aby materiál vytvrdol. Odstránime dual formu, utrieme výpotok a tvar nechta ako aj jeho povrch prebrúsime. Následne môžeme naniesť vrchný lak, finish gél, alebo pokračovať lakovaním gél lakom. Kožičku ošetríme olejčekom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023