Návody a inšpirácie

Darčeková LONEL sada na polygél s lampou


ID23392
Sada Na sklade
23-dielny komplet na polygél. Sada obsahuje aj UV/LED lampu, v ktorej polygél vytvrdne už za 60 sekúnd. Štetcom namočeným v poly liquide tvarujte polygél... Celý popis
Bežná cena 110.60 €
Ušetríte 37% 40.61 €
Naša cena 69.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

23-dielny komplet na polygél. Sada obsahuje aj UV/LED lampu, v ktorej polygél vytvrdne už za 60 sekúnd. Štetcom namočeným v poly liquide tvarujte polygél do dual formy. Tak aj s formou priložte na prebrúsený, odmastený necht s vrstvou primeru a vložte do lampy. Po vybratí odstráňte dual formu, poly liquidom utrite výpotok a necht vytvarujte pilníkom. V tomto štádiu môžete nanášať gél lak, farebný gél, alebo priamo ukončiť finish gélom.

Ako použiť polygél sadu na nechty

Na úvod si vyberieme správnu veľkosť dual foriem, ktoré nám sedia presne na šírku nechta. Tak nechty si opracujeme pilníkom, pomarančovým drievkom zatlačíme kožičku a brúsnym blokom prebrúsime povrch nechta. Prach odstránime buničinou. Nanesieme nail prep, ktorý viditeľne vysuší a odmastí nechtovú platničku. Tak nanesieme primer, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie polygélu. Na pripravené nechty nanesieme podkladový gél a vložíme ho do lampy. Lepkavý výpotok neutierame. Z tuby vytlačíme asi 1cm polygélu, ktorý pomocou kovovej špachtličky otrieme o dual formu. Štetec namočíme do poly liquidu alebo cleaneru a pomaly ním tvarujeme polygél v dual forme do požadovanej dĺžky a tvaru. Takto si vo forme môžete pripraviť aj 2-farebnú francúzsku manikúru. Tak pristúpime k priloženiu dual formy na necht. Opatrne pritlačíme a prípadný vytisnutý polygél pozbierame štetcom, alebo pomarančovým drievkom. Vložíme do UV/LED lampy na 60 sekúnd aby materiál vytvrdol. Odstránime dual formu, utrieme výpotok a tvar nechta ako aj jeho povrch prebrúsime. Následne môžeme naniesť vrchný lak, finish gél, alebo pokračovať lakovaním gél lakom. Kožičku ošetríme olejčekom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024