Návody a inšpirácie

Sada na nechty s LED gélmi


ID1597
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

LED gély tvrdnú v LED lampe 30-90 sekúnd takže predlžovanie nechtov s nimi nebude tak časovo náročné. Výhodou LED lampy sú LED diódy, ktoré nieje potrebné vymieňať. V sade je 12 druhov skúšobných, menej plnených ozdôb. abc
štítok Zľava

Prebrúsenie nechtov a lepenie tipov

Najprv si pripravíme prírodné nechty, ktoré si jemne zmatníme blokom. Prach nechtov odstránime kefkou na nechty a následne ich odmastíme cleanerom pomocou ktorého zbavíme nech nečistôt.Na umelý typ nanesieme lepidlo a opatrne priložíme typ na necht. Držíme až kým nezaschne.

Skrátenie nechtových tipov

Ak sme zvolili predlžovanie pomocou tipu, veľkosť tipu si môžeme skrátiť pomocou gilotíny.

Prebrúsenie prechodu z tipu na necht

Prechod medzi tipom a nechtovým lôžkom, ako aj povrch celých tipov prebrúsime jemným pilníkom. Odstránime nežiadúci prach z nechtov.

Nanesenie primeru na necht

Odmastíme cele nechty cleanerom (čističom gélu). Po brúsení nanesieme primer na nechtové lôžko. Tento roztok zvyšuje priľnavosť gélu na necht.

Základná vrstva gélu

Prv si nanesieme PRVÚ tenkú vrstvu 1-fázového číreho LED UV gélu na celý necht. Je to základná vrstva. Necháme ju vytvrdnúť v LED lampe 30-60 sekúnd. Výpotok sa nestiera.

Vytvorenie bielej špičky

Následne nanesieme DRUHÚ tenkú vrstvu bielym LED gélom. Vymodelujeme špičku a necháme v LED lampe 30-60 sekúnd. Výpotok nestierame.

Vymodelovanie C - oblúku

TRETIA silnejšia vrstva sa nanesie na celý necht, aby sme vyrovnali prechod medzi prvou a druhou vrstvou a následne vytvoríme C-obluk z 1-fázového číreho LED UV gélu. Ak je to pre začiatočníka ťažké a komplikované, môžte tretiu vrstvu naniesť aj v dvoch krokoch. V tejto vrstve ak chceme môžme naniesť aj ozdoby napr. flitre v tenkej vrstve spolu s 1-fázovým gélom. Potom pokračujeme v modelácií.

Prebrúsenie nerovností

Stvrdnutú vrstvu odmastíme cleanerom (čističom gélu) a pilníkom vytvarujeme gél do požadovaného tvaru.

Posledná vrstva gélu pre lesk nechtov

Kefkou odstránime prach. Modeláciu už neutierame cleanerom. Na záver nanesieme poslednú ŠTVRTÚ vrstvu vrchného LED UV gélu, slúži na zafixovanie modelácie a pre lesk.

Odstránenie lepkavosťi z nechtov

Ak má vrchný LED UV gél výpotok, odmastíme. Môžme naniesť olejček na kožičku. Hotovo :)

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024