Návody a inšpirácie

Malá darčeková sada na gélové nechty LONEL


ID23174
Sada Na sklade
18-dielna sada UV gélov, prípravkov a pomôcok na predlžovanie nechtov. Súčasťou sady je aj UV/LED lampa s výkonom 48W. Gély v nej vytvrdnú za 60 až 90... Celý popis
Bežná cena 66.10 €
Ušetríte 40% 26.20 €
Naša cena 39.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

18-dielna sada UV gélov, prípravkov a pomôcok na predlžovanie nechtov. Súčasťou sady je aj UV/LED lampa s výkonom 48W. Gély v nej vytvrdnú za 60 až 90 sekúnd. Čas tvrdnutia závisí od hrúbky nanesenej vrstvy a pigmentácie gélu. Sada je vhodná aj pre začiatočníkov a samoukov. Gély po vytvrdnutí ostávajú lepkavé aby na seba naviazala ďalšia nanesená vrstva. Tento výpotok odstránite cleanerom a buničinou. Bližšie informácie ako robiť gélové nechty nájdete v tlačenom návode, ktorý je súčasťou sady.

Príprava a založenie šablóny

Na prírodných nechtoch vykonáme základnú manikúru a jemným brúsnym blokom zmatníme povrch. Odmastíme necht cleanerom alebo nail prepom a aplikujeme primer, ktorý otvorí póry na nechtovej platničke. Nanesieme podkladový UV gél na celý povrch a necháme vytvrdnúť v UV LED lampe. Takto pripravený necht so základnou vrstvou môžeme predĺžiť šablónou. Tu osadíme tak, aby nevznikol žiaden schod ani medzera.

Predĺženie nechta pomocou formy

Nanesieme väčšie množstvo číreho UV gélu na formu a štetcom ho roztiahneme. Vytvoríme požadovaný tvar a dĺžku. Vrstva gélu musí siahať minimálne do polovice nechtového lôžka. Na vytvrdnutie vložíme ruky do UV LED lampy. Ak je gél vytvrdnutý, môžeme formu opatrne odstrániť. Na takto predĺžených nechtoch pokračujeme v zdobení a vytvoríme francúzsku manikúru. Najprv nanesieme kamuflážny UV gél a potom biely. Poradie gélov si môžete kľudne vymeniť.

vymodelovanie apexu, alebo zafixovanie zdobenia

Zdobenie, ktoré vytvrdlo v lampe je potrebné ešte zafixovať hrubšou vrstvou UV gélu. Tu nanesieme na stred nechtového lôžka a postupne gél rozťahujeme do strán, snažíme sa vytvoriť apex. Je veľmi dôležité vymodelovať správnytvar, pretože kvôli nemu, majú nechty dlhú životnosť a sú odolnejšie voči nárazom. Na vytvrdnutie tejto vrstvy necháme nechty polymerizovať v UV LED lampe 60 sekúnd.

Prebrúsenie a záverečná vrstva

Hneď po vytvrdnutí, odstránime z nechtov lepkavý film pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom alebo brúskou s jemným nadstavcom odstránime prípadné nerovnosti na modeláži a povrch vyhladíme brúsnym blokom. Nechty dozdobíme farebným UV gélom, ktoré necháme vytvrdnúť v lampe a celé ich ešte prelakujeme vrchným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024