Návody a inšpirácie

LONEL sada pre začiatočníkov s lampou a brúskou


ID23175
Sada Na sklade
19-dielna základná sada v darčekovom balení s 48W UV/LED lampou a brúskou určenou na opracovanie prirodzených nechtov a nechtovej kožičky. V sade nájdete... Celý popis
Bežná cena 76.09 €
Ušetríte 34% 26.10 €
Naša cena 49.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

19-dielna základná sada v darčekovom balení s 48W UV/LED lampou a brúskou určenou na opracovanie prirodzených nechtov a nechtovej kožičky. V sade nájdete aj základné tekutiny na prípravu nechtov a stavebné gély, ktorými môžete predlžovať na šablónu. Majú samovyrovnávaciu schopnosť a sú hustejšej konzistencie. Aj napriek tomu odporúčame hneď po vymodelovaní nechtu vložiť ho do lampy na vytvrdnutie na 60 až 90 sekúnd. Pre jednoduchšiu aplikáciu pre začiatočníkov dostanete k tejto sade tlačený návod.

Príprava a založenie šablóny

Na prírodných nechtoch vykonáme základnú manikúru a jemným brúsnym blokom zmatníme povrch. Odmastíme necht cleanerom alebo nail prepom a aplikujeme primer, ktorý otvorí póry na nechtovej platničke. Nanesieme podkladový UV gél na celý povrch a necháme vytvrdnúť v UV LED lampe. Takto pripravený necht so základnou vrstvou môžeme predĺžiť šablónou. Tu osadíme tak, aby nevznikol žiaden schod ani medzera.

Predĺženie nechta pomocou formy

Nanesieme väčšie množstvo číreho UV gélu na formu a štetcom ho roztiahneme. Vytvoríme požadovaný tvar a dĺžku. Vrstva gélu musí siahať minimálne do polovice nechtového lôžka. Na vytvrdnutie vložíme ruky do UV LED lampy. Ak je gél vytvrdnutý, môžeme formu opatrne odstrániť. Na takto predĺžených nechtoch pokračujeme v zdobení a vytvoríme francúzsku manikúru. Najprv nanesieme kamuflážny UV gél a potom biely. Poradie gélov si môžete kľudne vymeniť.

Vymodelovanie apexu, alebo zafixovanie zdobenia

Zdobenie, ktoré vytvrdlo v lampe je potrebné ešte zafixovať hrubšou vrstvou UV gélu. Tu nanesieme na stred nechtového lôžka a postupne gél rozťahujeme do strán, snažíme sa vytvoriť apex. Je veľmi dôležité vymodelovať správnytvar, pretože kvôli nemu, majú nechty dlhú životnosť a sú odolnejšie voči nárazom. Na vytvrdnutie tejto vrstvy necháme nechty polymerizovať v UV LED lampe 60 sekúnd.

Prebrúsenie a záverečná vrstva

Hneď po vytvrdnutí, odstránime z nechtov lepkavý film pomocou cleanera a buničiny. Pilníkom alebo brúskou s jemným nadstavcom odstránime prípadné nerovnosti na modeláži a povrch vyhladíme brúsnym blokom. Nechty dozdobíme farebným UV gélom, ktoré necháme vytvrdnúť v lampe a celé ich ešte prelakujeme vrchným gélom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024