Návody a inšpirácie

POLY gél cover 2 UV LED 5g


ID5105
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľmi hustý telový kamuflážny AkrylGél, zvaný aj polygél na nechty, ktorý slúži na modelovanie nechtov. Je vhodný na všetky typy a dĺžky nechtov. Po nechte sa roztláča ako akryl, no bez použitia liquidu a bez intenzívnej arómy liquidu. Na vytvorenie požadovaného tvaru máte maximum času, až kým nebudete spokojná a tak ho vložíte vytvrdnúť do lampy. Je veľmi stabilný na rozdiel od bežných UV gélov a po vytvrdnutí je veľmi pevný. Taktiež je vhodný ja vytváranie rôznych 3D ozdôb, francúzskej manikúry pomocou kovových nástrojov a na vytvorenie Babyboomer nechtov. POLYgél vytvrdne v UV lampe za 120 sekúnd a v LED a DUAL lampe za 60 - 120 sekúnd. Na modelovanie nechtov polygélom použite štetec s prírodným vlasom, ktorý namočíte do poly liquidu. Vďaka nemu sa materiál nebude lepiť na štetec.
dĺžka 3.5 cm
šírka 3.5 cm
výška 3 cm
farba hnedá, ružová
štítok Novinka

Modelovací AkrylGél

Je vhodný na všetky typy nechtov. Jeho hlavnou výhodou je jeho stabilnosť a po vytvrdnutí aj jeho pevnosť. Tento POLY gél tvrdne v UV lampe 120 sekúnd, v LED a DUAL lampe je to už od 60-120 sekúnd. Má veľmi hustú konzistenciu a jeho farba je telovo kamuflážna. Pri modelovaní s týmto POLY gélom sa odporúča necht kvalitne pripraviť, a to príprvakami POLY prep a POLY grip. Jeho šírka je 3.5 cm a výška 3 cm. 

Modelovací AkrylGél

POLY gél je akrylgél telovej kamuflážnej farby cover, ktorý má veľmi hustú konzistenciu. Od bežných UV gélov sa nelíši len svojou hustotou alebo aj spôsobom aplikácie a modelovania nechtov. Aj pri modelovaní POLY gélom je potrebné pripraviť prírodný necht a aplikovať prípravky ako je POLY prep a POLY grip. Nechty môžeme predĺžiť na tipe alebo šablóne. Modelujeme ho štetcom podobne ako akryl. Pri práci, prírodný štetec namáčame do POLY liquidu. Hotový necht vkladáme na vytvrdnutie do UV, LED alebo DUAL lampy. Vymodelované nechty môžeme prelakovať farebným gél lakom alebo len POLY gél finishom.

Modelovanie POLY gélom na tipe

Novinka v modelovaní nechtov, POLY gél. Na vopred pripravený necht, ktorý je predĺžený pomocou umelého tipu, nanesieme POLY prep. Ten necht odmastí a vysuší. Na priľnutie POLY gélu aplikujeme POLY grip. Začneme základnou vrstvou POLY base. Ten je v sklenenej fľaštičke ako lak. Aplikujeme ho v tenučkej vrstve na celý povrch nechtu a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Pri polymerizácii vznikne na povrchu lepkavý výpotok, ktorý nesmieme zotierať. Nanesieme POLY gél a pomocou prírodného štetca ho jemným tlakom roztláčame na nechte tak, aby sme vytvorili požadovaný tvar a c-oblúk. Aby sa štetec nelepil na gél, namáčame ho počas práce do POLY liquidu. Vymodelovaný necht necháme vytvrdnúť v lampe. Použité prípravky ako aj gél vytvrdne v UV, LED ale aj DUAL lampe. Dĺžka tvrdnutia závisí od výkonu použitej lampy. Pilníkom upravíme tvar a nanesieme lesk POLY finish. Aj túto záverečnú vrstvu necháme vytvrdnúť v lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024