Blog

Bluesky UV LED polygél pink 15g


ID5302
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 18 kusov
Kamuflážny poly gél na prírodné nechty. Je balený v tégliku s hmotnosťou 15g. Slúži na modelovanie nechtov, zakrytie nedostatkov a predĺženie nechtového... Celý popis
Naša cena 10.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kamuflážny poly gél na prírodné nechty. Je balený v tégliku s hmotnosťou 15g. Slúži na modelovanie nechtov, zakrytie nedostatkov a predĺženie nechtového lôžka. Poly gél má veľmi hustú konzistenciu, preto pri práci nesteká. Je vhodný aj na predlžovanie pomocou dual formy. Vytvrdnúť ho môžeme dať do UV, LED aj DUAL lampy. Po vytvrdnutí sú nechty pevné a flexibilné. Poly gél odporúčame používať spolu s prípravkami na poly systém.
štítok Novinka
farba hnedá, ružová
šírka 4.5 cm
dĺžka 4.5 cm
výška 3.5 cm

Odtiene kamufážnych polygélov Bluesky

Novinka na trhu, vďaka ktorej vytvoríte veľmi pevné a prirodzené nechty. Polygél Bluesky má 4 rôzne prírodné odtiene, ktoré môžete vidieť na fotografii a tak si jednoduchšie vybrať podľa vlastnej potreby.   

Kamuflážny polygél na zakamuflovanie nedostatkov, predĺženie nechtového lôžka alebo vymodelovanie celého nechtu. Pomocou pomarančového drievka alebo kovového nástroja nanesieme polygél na necht a štetcom ho vymodelujeme do požadovaného tvaru. Vymodelované nechty necháme vytvrdnúť v UV, LED alebo DUAL lampe.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021