Blog

Gum gél UV LED bluesky white 60g


ID5192
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Veľmi hustý snehovo biely poly gél, ktorý je silne pigmentovaný. Vhodný na francúzsku manikúru alebo zdobenie. Na necht ho aplikujeme pomocou kovového... Celý popis
Naša cena 25.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľmi hustý snehovo biely poly gél, ktorý je silne pigmentovaný. Vhodný na francúzsku manikúru alebo zdobenie. Na necht ho aplikujeme pomocou kovového náradia alebo pomarančového drievka. Modelujeme štetcom s prírodným vlasom, ktorý namáčame do poly liquidu alebo cleaneru. Zdravotne nezávadný, bez zápachu a kyselín. Poly gél white môžeme nechať polymerizovať v UV, LED aj DUAL lampe. Je zmesou gélu a akrylu. Nechty sú tak pevné a zároveň dostatočne pružné.
štítok Novinka
výška 12.5 cm
dĺžka 4 cm
šírka 4 cm
farba biela

Reálna farba gélu

Biely silne pigmentovaný poly gél, ktorý je extra hustý ako pasta. Aj napriek tomu, že ide o typ gélu, ktorý tvrdne v lampe, je potrbené pracovať s ním a roztláčať ho ako akryl. Na aplikáciu sa používa špeciálny poly liquid, alebo cleaner. Slúži na to, aby sa materiál nelepil na štetec. 

Biely poly gél je balený v tube. Pomocou kovového nástroja ho aplikujeme na necht. Štetcom, ktorý pri práci namáčame do cleaneru alebo poly liquidu, roztlačíme poly gél na nechte. Na vytvrdnutie gélu môžeme použiť UV, LED aj DUAL lampu. Gél je veľmi hustý a dobre pigmentovaný.

Francúzska manikúra vytvorená poly gélom

Na vopred pripravené nechty založíme papierovú šablónu a aplikujeme prípravky ako je nail prep a primer. Najprv na prírodný necht nanesieme kamuflážny poly gél. Odtieň kamuflážneho poly gélu je na vás. Ten štetcom roztlačíme po celom povrchu nechta. Zároveň ním predĺžime lôžko a vytvoríme smile líniu. Ak je kamuflážny UV gél aplikovaný tak ako má, necháme ho polymerizovať v lampe. Použiť môžeme UV, LED aj DUAL lampu. Po vytvrdnutí pokračujeme bielym poly gélom. Aplikujeme ho na šablónu a roztláčame štetcom tak, aby sme vytvorili bielu špičku. Aj túto vrstvu necháme vytvrdnúť. Pilníkom modeláž prebrúsime do dokonalého tvaru a prelakujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021