Blog

  1. parafínový zábal (15)
  2. Ružový štetec na parafín

Ružový štetec na parafín


ID4303
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Štetec na aplikáciu parafínu. Plochý štetec je ideálny na nanášanie parafínu na ruky alebo nohy. Štetiny tohto štetca majú dĺžku 2,5 cm. Je vhodný tiež na aplikovanie rôznych kozmetických masiek. Rúčka štetca je ružovej farby a je vyrobená z odolného plastu. Celková dĺžka štetca je 14,5 cm.
štítok Novinka
šírka 2 cm
dĺžka 14 cm
výška 1 cm
farba ružová

Detail štetca

Dĺžka štetín je 2,5 cm. Štetec je ľahký a práca s nim je jednoduchá a pohodlná. Dobre padne do ruky.

detail

Parafínovú vaničku zapojte do elektrickej siete a vložte do nej 3-4 balenia parafínu. Na výber máte rôzne druhy, je len na vás, ktorý si zvolíte. Po ich rozpustení vaničku vypnite a ešte chvíľku nechajte roztopený parafín vychladnúť. Nenechajte ho však stuhnúť. Následne na vydenzifikované ruky, alebo nohy naneste parafín s príjemnou teplotou. Môžete zvoliť viac spôsobov nanášania. Prvý spôsob je veľmi jednoduchý. Jednoducho ponorte končatiny rúk, alebo nôh do vaničky a ihneď vyberte. Tento postup zopakujte, aby sa vytvorila hrubšia vrstva parafínu. Druhý spôsob aplikácie je nanášanie štetcom a to tak, že končatiny sú tesne nad vaničkou a štetcom nalievate parafín po celej ploche rúk a nôh. Po nanesení zabaľte končatiny do mikroténového sáčka a termo návlekov. Pôsobenie je minimálne 20 minút. Po uplynutí doby sa parafín odstraňuje z pokožky veľmi ľahko.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021