Blog

Tmavomodrý one step gél lak LONEL 5 ml

LONEL

ID4876
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 15 kusov
Tmavý až čiernomodrý gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner. Je dostatočne pigmentovaný, no aj napriek tomu ho odporúčame nanášať... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Tmavý až čiernomodrý gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner. Je dostatočne pigmentovaný, no aj napriek tomu ho odporúčame nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED či DUAL lampe 30 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva lesklý a nelepí sa.
farba modrá
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Tmavomodrý gél lak s glitrami 

Jednokrokový gél lak nanášajte na vopred upravené nechty opatrne, aby nezatekal ku kožičke. Následne nechty nechajte utvrdnúť v lampe. 

 

Jednokrokový gél lak tmavomodrej farby je super riešením pre trvácne nalakovanie nechtov. Na vopred pripravený jemne prebrúsený prírodný necht nanesieme priamo tento farebný lak v tenkej vrstve. Nepotrebujeme žiaden podkladový gél lak, ani nič podobné. One step gél lak tvrdne v UV lampe, v LED aj v DUAL lampe. Aplikujte ho minimálne v dvoch vrstvách pre sýtosť farby. Gél lak je možné naniesť ako na prírodné nechty na rukách a nohách, tak aj na umelé akrylové alebo gélové nechty. Po vytvrdnutí ostáva gél lak lesklý bez výpotku.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022