Blog

Tmavo fialový one step gél lak LONEL 5 ml

LONEL

ID4002
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 25 kusov
Fialový gél lak s modrým odleskom. Pri nanášaní tohto gél laku nie je potrebné používať nadlak podlak. Na prebrúsené nechty naneste primer a tenkú vrstvu... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Fialový gél lak s modrým odleskom. Pri nanášaní tohto gél laku nie je potrebné používať nadlak podlak. Na prebrúsené nechty naneste primer a tenkú vrstvu gél laku. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. V LED lampe vytvrdne za 30 - 60 sekúnd. Ak je to potrebné, naneste aj druhú vrstvu. Po vytvrdnutí nemusíte nechty utierať čističom, pretože gél lak je bezvýpotkový. Nechty po uschnutí ostanú lesklé.
farba fialová, modrá
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 5 ml

Farba tohto gél laku

Fialový gél lak má modrý odlesk. Je nanesený na mliečny tip v dvoch vrstvách. Pri one step gél lakoch nie je potrebné používať nadlak podlak ani čistič gélu. Je bezvýpotkový.

farba

Postup

Krásne a upravené nechty dosiahneme jedno krokovým gél lakom. Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. One step gél má tmavo fialovú farbu s modrým trblietavým prachom. Nanesieme ho na vopred pripravene prírodné nechty. Pod farebný gél lak nenanášame žiadne podkladové vrstvy. Nanášame ho v dvoch vrstvách, ktoré vkladáme do UV lampy alebo LED lampy na vytvrdnutie. Po vytvrdnutí druhej vrstvy sú nechty hotové.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022